Ogłoszenia Poniedziałek Wielkanocny 10.04.2023

1. Bardzo dziękuję za wspólnie za wspólne przeżycie Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa, za Wielki Tydzień. Dziękuję za wspólną modlitwę, refleksję, skupienie, udział w nabożeństwach, znaleziony czas na adorację. Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do lepszego przeżycia tego czasu.
  2. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  3. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół naszej świątyni paniom Zofii MIKOS, Ilonie MIKOS, Annie OCHAL i Iwonie MAŃKO
  4. Bóg zapłać za ofiary z ostatniego czasu, ofiary złożone na Jałmużnę Wielkopostną oraz dzisiejsze ofiary złożone na tacę na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  1. Przyszła  niedziela Miłosierdzia  Bożego. Jednocześnie patronalne święto Caritas Zbiórka do puszek na ten cel.
  2. W przyszłą niedzielę zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej i ich rodziców na Mszę świętą o godzinie 12.30
  1. + Eugeniusz SUMOREK, Wincenty OSEK, Kazimierz MIZURA, Aleksander MAŃKO

/ ks. Władysław, ks. Franciszek, ks. Andrzej /

Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej