Przejdź do treści

Ogłoszenia Niedziela Zesłania Ducha Świętego 05.06.2022

  1. Dziękuję rodzicom Dzieci I – Komunijnych za sprzątanie kościoła, terenu wokół naszej świątyni, koszenie trawy. Pani Violetcie CHABA za przygotowanie dekoracji
  2. Dziś I Komunia święta podczas Mszy świętej o godzinie 11.00
  3. Dziś Msza św. na cmentarzu w intencji zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych o godzinie 18.00, będzie poprzedzona modlitwą różańcową o godzinie 17.15. Obchodzimy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Odpust zupełny może uzyskać każdy wierny, który w kościele lub kaplicy pobożnie będzie uczestniczyć w uroczystym śpiewie lub recytacji hymnu Veni Creator.
  4. Jutro będziemy przeżywać w naszej parafii Uroczystość odpustową Matki Kościoła. Msza św. zawiązana z odpustem o godz. 12.00 wraz z procesją. Proszę Radę Parafialną o zorganizowanie procesji, dziewczynki do sypania kwiatów oraz chłopców do niesienia poduszeczek
  5. W czwartek /09 czerwca/ będziemy obchodzić święto Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, które jest uwielbieniem Chrystusa i dziękczynieniem za dar kapłaństwa dla Kościoła. Zapraszam w tym dniu do szczególnej modlitwy za kapłanów. 
  6. Do nabycia jest „Niedziela”, oraz „Gość Niedzielny”.Dla dzieci jest czerwcowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
  7. Rocznice: + Zygmunt KOZAK
  8. Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.