Przejdź do treści

Ogłoszenia Niedziela św. Rodziny 31.12.2023

  1. Dziś po Mszy św. o godzinie 9.00 zmiana tajemnic różańcowych: Módlmy się, aby Duch Święty pomagał rozpoznawać dar różnych charyzmatów we wspólnotach chrześcijańskich i odkrywać bogactwo różnych obrządków w łonie Kościoła katolickiego
  2. Do nabycia jest prasa katolicka.  Misyjne Drogi
  3. Jest już dostępny specjalnie wydany album wszystkich kościołów w naszym i przyległych dekanatach. Album jest wyjątkową pamiątką dla wszystkich mieszkańców naszej parafii. W historii parafii nie było i już pewnie nie będzie takiego ujęcia całości. Jest to księga udokumentowana wiary tych, którzy przyczynili się do powstania naszej świątyni, dla tych, dla których jest to już historia. Cena 120 zł.
  4. W I piątek miesiąca stycznia spowiedź od godziny 15.30. W sobotę 6 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana w naszej tradycji Świętem Trzech Króli. Msze św. o godz. 9.00, 10.00, 11.00 i 12.15.Tego dnia w kościołach święcona jest kreda, – Poświęconą kredą wypisuje się na drzwiach mieszkania C+M+B oraz aktualny rok. Litery te, wyrażają błogosławieństwo: Niech Chrystus błogosławi mieszkanie! (Christus mansionem benedicat). Ofiary w tym dniu składane na tacę będą przeznaczone na rzecz misji. Spowiedź przed Mszą św. Tego dnia Nadzwyczajni Szafarze zaniosą Komunię św. chorym
  5. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godzinie 9.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, dyżur eucharystyczny pełni Dęba
  6. Wspominamy w modlitwie tych, którzy odeszli: + Stanisław PRÓCHNIAK, Józef RYDZ, Irena SUMOREK, Jerzy STACHYRA, Zygmunt MAREK, Marianna KOZAK, Zenon KUNA, Józef JANEK, Wanda KUTA
  7. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.