Przejdź do treści

Ogłoszenia – Niedziela Chrztu Pańskiego

  1. Dziękuję, za sprzątanie kościoła paniom – Hannie MAŃKO i Annie SUMOREK
  2. Dzisiejsza niedziela kończy też czas Narodzenia Pańskiego. Od jutra w liturgii rozpoczyna się tak zwany okres zwykły. Jednak tradycyjnie przedłużamy śpiewanie kolęd do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, zwanego też świętem Matki Bożej Gromnicznej, które bezpośrednio wiąże się z Bożym Narodzeniem.
  3. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie
  4. Na początku grudnia wysłano ofiarę na Radio Maryja – 287 zł
  5. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 16.00 zapraszam pierwszą  część mieszkańców CHOSZCZOWA – od państwa Zofii i Witolda MIKOSÓW do pani Wacławy OCHAL. Proszę ze sobą zabrać wodę do poświecenia. Msza św. będzie sprawowana w intencji mieszkańców z prośbą o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku. Jest to zastępcza forma wizyty kolędowej. Każda rodzina otrzyma na pamiątkę obrazek kolędowy i książeczkę.
  6. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Co na temat szczepionek mówią katoliccy etycy i jakie jest stanowisko Episkopatu?”; „Nawróceni dla Chrystusa odmienili swoje życie”;  oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Św. Józef wychodzi z cienia – patron 2021 roku”; „O problemach szkolnictwa w czasie pandemii i o działaniach, które mają podnieść prestiż nauczycieli”.
  7. Z naszej parafialnej rodziny odeszła do wieczności śp. Wanda KUTA
  8. Rocznice: + Edward STANIAK, Edward MICHNA, Jan KUNA, Stanisława GAWDA, Józef ZARZYKA, Janina RACZYŃSKA, Teodora KOBUS, KRYSTYNA ROSA