Przejdź do treści

Ogłoszenia IV Niedziela Wielkiego Postu 2021

  1. Dziękuję paniom Anicie BUDZIAK i Renacie RODAK za sprzątanie świątyni i terenu wokół kościoła
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy o godz. 17.00. nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę Wielkiego Postu po mszy św. o godz. 9.00
  3. Zbiórka CARITAS do puszek w I, III i VI NIEDZIELĘ Wielkiego Postu– Jałmużna Wielkopostna / Jałmużna Wielkopostna polega na zbiórce ofiar pieniężnych przez cały okres Wielkiego Postu do puszek w parafiach Archidiecezji Lubelskiej.  Zebrane środki finansowe CARITAS przeznaczy na bieżącą działalność jadłodajni Anielska Przystań, w której każdego dnia potrzebujący otrzymują ciepłe posiłki /
  4. W Sobotę nie będzie spotkania młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania
  5. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie
  6. W przyszłą niedzielę zapraszam dzieci Przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców na Mszę św. o godzinie 12.00
  7. Na stoliku do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Nikt i nic nie zastąpi rodziny”; „Przemilczany Franciszek”,oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Księża na straży cennych zabytków”; „Kolejna część rekolekcji wielkopostnych”
  8. Na stoliku także do nabycia wideo poradnik z autorskimi przepisami pani Magdy Gessler – cena 6 zł, oraz Modlitewnik do Świętego Józefa – CENA 3 zł
  9. Drogi księże Januszu !

W imieniu całej naszej wspólnoty parafialnej przyjmij serdeczne  podziękowanie za trud przeprowadzenia tych rekolekcji, które dzisiaj kończymy. Dziękujemy, że głosząc Słowo Boże pod natchnieniem Ducha Świętego, przygotowywałeś nasze serca do przeżywania Świąt Paschalnych, w których zasadą życia jest miłość ofiarność i służba drugiemu człowiekowi

Dziękując Ci za Twoją obecność pośród nas, życzymy jednocześnie, abyś w swojej dalszej posłudze kapłańskiej nieustannie doświadczał Bożej miłości i łaski, która niech spływa na Ciebie przez dobroć i serdeczności tych do których zostałeś posłany. Niech Matka Kościoła, patronka naszej wspólnoty, wyprasza Ci to, co potrzebne na każdy dzień życia; aby Twoja wiara umacniała się, a miłość do Boga i ludzi, ciągle wzrastała. Bóg zapłać i Szczęść Boże!

  • Rocznice: + Jadwiga CHABROS, Eugeniusz STĘPNIAK, Wiesław CHABROS,