Przejdź do treści

Ogłoszenia IV Niedziela Wielkiego Postu 10.03.2024

 1. Dziękuję paniom Agnieszce SKOWRONEK i Bogumile KOZAK za sprzątanie kościoła oraz terenu wokół niego

 2. Do nabycia jest prasa katolicka.  Misyjne Drogi – dwumiesięcznik poświęcony tematowi głoszenia Dobrej Nowiny na wszystkich kontynentach. Dwumiesięcznik prezentuje różnorodność form przekazywania Ewangelii.

 3. Zbiórka do puszki przez cały czas trwania Wielkiego Postu na Dzieło Pomocy „ Jałmużna Wielkopostna

 4. Czcigodny księże Adamie !

  W imieniu całej naszej wspólnoty parafialnej przyjmij serdeczne podziękowanie za trud przeprowadzenia tych rekolekcji, które dzisiaj kończymy. Dziękujemy, że głosząc Słowo Boże pod natchnieniem Ducha Świętego, przygotowywałeś nasze serca do przeżywania Świąt Paschalnych, ukazując nam wszystkim przeznaczenie do którego zmierzamy, a więc wieczność Dziękując Ci za Twoją obecność pośród nas, życzymy jednocześnie, abyś w swojej dalszej posłudze kapłańskiej nieustannie doświadczał Bożej miłości i łaski, która niech spływa na Ciebie przez dobroć i serdeczności tych do których zostałeś posłany. Niech Matka Kościoła, patronka naszej wspólnoty, wyprasza Ci to, co potrzebne na każdy dzień życia; aby Twoja wiara umacniała się, a miłość do Boga i ludzi, ciągle wzrastała. Bóg zapłać i Szczęść Boże!

 1. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: Drogę Krzyżową w piątki o godz. 17.00 oraz Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00.

 2.  Caritas Archidiecezji Lubelskiej rozprowadza baranki wielkanocne.  Cena – 12 zł

 3. Z naszej parafialnej rodziny odszedł do wieczności śp. Józef SOŁTYS z Wolicy, Msza św. w intencji zmarłego jutro o godzinie 13.30

 1. Wspominamy tych, którzy odeszli: + Jan WOJTASZEK, Marianna JANEK, Janina CHABROS, Jan OGÓREK, Teodora KĘSIK

 2. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.