Przejdź do treści

Ogłoszenia IV Niedziela wielkanocna 30.04.2023

 1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół naszej świątyni paniom Alinie GAWDA, Katarzynie FREL, Zofii CHABROS, Natalce CHABROS oraz panom Marcinowi FRELOWI i Andrzejowi CHABROSOWI
 2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godzinie 9.00 – Módlmy się, aby ruchy i wspólnoty kościelne każdego dnia odkrywały misję ewangelizacyjną i służyły swoimi charyzmatami potrzebującym na świecie
 3. Rozpoczyna się miesiąc maj, zapraszam na Nabożeństwa Majowe po Mszy św. o godzinie 18.00
 4. W środę będziemy świętować Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. w naszej świątyni o godzinie 9.00. 11.00 i 12.00
 5. Miesiąc maj jest czasem modlitwy o Boże błogosławieństwo dla gospodarzy. Harmonogram poświecenia pól wraz z Mszą św.: – 03 maja, 17.00 – Bronisławka, 07 maja, 17.00 – Wolica, 14 maja, 17.00 – Choszczów i Marianka, 21 maja, 17.00 – Dęba, Paluchów, Posiołek, Granice. Proszę o przygotowanie miejsc do sprawowania Mszy św. i poświecenia
 6. W czwartek odwiedziny chorych od godziny 10.30
 7. W I piątek miesiąca spowiedź po Mszy świętej o godzinie 17.30
 8. W I sobotę miesiąca, nabożeństwo I soboty miesiąca po Mszy św. o godzinie 18.00 i Litania Loretańska. Spowiedź od 17.30
 9. W przyszłą niedzielę I Niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godzinie 9.00. Dyżur eucharystyczny pełni Bronisławka
 • Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Młodzi powołani”, ”Piłka, wiara i serce”oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Wielka święta nowych czasów – mała Tereska”, „Trzeba modlić się za kapłanów”.
 • Bóg zapłać za indywidualne ofiary i wpłaty na wymianę drzwi.
 • Wspominamy w modlitwie tych, którzy odeszli + Teresa RACZYŃSKA, Mieczysław KĘSIK, Filomena BUTYN, Bolesław AFTYKA, Teodozja OGÓREK, Tadeusz MAŃKA, Józef KUNA, Teresa KOZON, / ks. Władysław, ks. Franciszek, ks. Andrzej /
 1. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.