Przejdź do treści

Ogłoszenia II Niedziela Wielkiego Postu 05.03.2023

 1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół naszej świątyni paniom Agacie PYTKA i Grażynie GRUDZIE
 2. Dziś I niedziela miesiąca marca, po Mszy świętej o godzinie 9.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – dyżur eucharystyczny pełni Choszczów,
 3. Dziś zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej i ich rodziców na Mszę świętą o godzinie 12.45,
 4. Ofiary składane dzisiaj do puszek są przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny. To okazja do wielkopostnego podzielenia się dobrem materialnym z tymi, którzy głoszą Chrystusa z dala od nas, często wśród prawdziwej biedy i wielu niebezpieczeństw.
 5. Zbiórka CARITAS do puszek podczas Wielkiego Postu – Jałmużna Wielkopostna
 6. W przyszłą ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie
 7. W przyszłą niedzielę pierwsza Mszą św. o godzinie 9.30, druga o 11.00. Po Mszy św. o godzinie 9.30 nabożeństwo Gorzkich Żali
 8. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: Drogę krzyżową w piątki o godz. 17.00 oraz Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00.
 9. Za dwa tygodnie od 17 marca w piątek rozpoczniemy nasze rekolekcje wielkopostne – Będzie im przewodniczył ks. Tomasz NOWACZEK – wikariusz z parafii Końskowola. Szczegółowy program będzie przedstawiony w przyszłą niedzielę
 10. człowieka czy klimat?”; „Uratowała go Maryja” oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Czy życiowe problemy to kara za grzechy?”; „Jak wypełnić uczynek miłosierny pouczania nieumiejętnych?”.Dla dzieci jest marcowy numer Małego Gościa Niedzielnego. Dla dzieci jest już nowy marcowy numer Małego Gościa Niedzielnego z wielkopostną miarką.  Są też do nabycia książki – Wszystko o spowiedzi – 10 zł, Przewodnik Wielkanocny – 6 zł,
 11. + Józef STEPNIAK, Wacław SOBIESIEK, Joanna CHRZAN, Jan WOJTASZEK,

/ ks. Władysław, ks. Franciszek, ks. Andrzej /

 1. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.