Przejdź do treści

Ogłoszenia I Niedziela Wielkiego Postu 2021

  1. Intencje,
  2. Dziękuję, paniom Bogusławie PIĄTEK, Zofii STRUSKIEJ, Alicji JAŃCZAK za sprzątanie świątyni.
  3. Dziękuję panom; Leszkowi AFTYCE, Ryszardowi JANKOWI, Stanisławowi MISIURKOWI i Piotrowi STEFANIAKOWI za rozładowanie ekogroszku
  4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy o godz. 17.00. nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę Wielkiego Postu po mszy św. o godz. 9.00
  5. Zbiórka CARITAS do puszek w I, III i VI NIEDZIELĘ Wielkiego Postu– Jałmużna Wielkopostna / Jałmużna Wielkopostna polega na zbiórce ofiar pieniężnych przez cały okres Wielkiego Postu do puszek w parafiach Archidiecezji Lubelskiej.  Zebrane środki finansowe CARITAS przeznaczy na bieżącą działalność jadłodajni Anielska Przystań, w której każdego dnia potrzebujący otrzymują ciepłe posiłki /
  6. Przy wyjściu do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Czy świat doceni starość?”; „O praktykowaniu postu”, oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „O co tak naprawdę chodzi w proteście mediów?”; „Kto uczciwie patrzy w głąb swojego sumienia?”. Dla dzieci jest nowy marcowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
  7. Rocznice: + Dominik KOBUS, Marianna ZARZYKA, Czesław CHABROS, Genowefa KOZAK