Przejdź do treści

Ogłoszenia I Niedziela Adwentu 03.12.2023

 1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół naszej świątyni paniom Małgorzacie KOBUS, Grażynie KOBUS i Małgorzacie KRÓLIKOWSKIEJ, oraz panom Waldemarowi KUCHARZYKOWI, Jakubowi KUCHARZYKOWI I Radosławowi KOBUSOWI za odśnieżanie
 2. Bardzo serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy zechcieli wspomóc naszą inwestycję rozdzielenia instalacji elektrycznej poprzez złożenie ofiary. Zachęcam do wspierania tej inwestycji.
 3. Do nabycia jest prasa katolicka.  Dla dzieci polecam Małego Gościa Niedzielnego. Są też do nabycia – Misyjne Drogi
 4. W tym roku nasza Parafia włącza się w kolejną edycję Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Od najbliższej I niedzieli adwentu będzie już można nabyć świece Caritas na stół wigilijny. Dochód ze sprzedaży świec wigilijnych zostanie przekazany na konto powstałego Funduszu „Caritas dzieciom”. Finansuje on wyprawki szkolne, wypoczynek letni, leczenie i stypendia. Caritas bardzo serdecznie prosi o zakup symbolicznej świecy i podtrzymania tej pięknej tradycji.
 5. W zeszłą niedzielę na Mszy św. o godzinie 9.00 zostały poświęcone opłatki. Radni Parafialni z poszczególnych miejscowości rozniosą je do naszych rodzin – Ofiary zebrane przy tej okazji zostaną przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni.
 6. Dziś Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godzinie 9.00, dyżur eucharystyczny pełni Wolica,
 7. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i duszpasterski Kościoła pod hasłem „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”.
 8. W piątek 8. XII uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. będą odprawiane o godz. 9.00 i 17.00. Ofiary składane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na „Fundusz Obrony życia” – Dom Samotnej Matki w Lublinie. 
 9. Msze św. Roratnie będą sprawowane w naszej świątyni w czasie Adwentu w każdy czwartek o godzinie 6.30 i w każdy piątek o godzinie 16.00, w tym tygodniu wyjątkowo o godzinie 17.00.
 • Od 8 grudnia do 10 grudnia w naszym kościele będziemy przeżywać Rekolekcje Adwentowe, będzie im przewodniczył ks. Krzysztof CIUPAK – kapelan Puławskiego Hospicjum
 • W przyszłą niedzielę jak co roku będziemy gościć w naszej świątyni przedstawicieli Puławskiego Hospicjum, / sianko na stół wigilijny / którzy będą prowadzić zbiórkę do puszek na rzecz Puławskiego Hospicjum
 • Wspominamy w modlitwie tych, którzy odeszli: + Bronisław RACZYŃSKI, Paweł BIAŁEK, Henryk MISIUREK, Stanisław MIZIUŁA, Władysława AFTYKA
 1. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.