Przejdź do treści

Ogłoszenia – Chrystusa Króla 26.102023

 1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół naszej świątyni paniom Justynie KUCHARZYK, Grażynie KOBUS oraz panu Marianowi KOBUSOWI
 2. Bardzo serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy zechcieli wspomóc naszą inwestycję rozdzielenia instalacji elektrycznej poprzez złożenie ofiary. Zachęcam do wspierania tej inwestycji.
 3. Modlitwa za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych :

Dęba, Paluchów, Posiołek 26.11.2023 – 15.30 – różaniec, 16.00 – Msza św. 

 1. Do nabycia jest prasa katolicka.  Dla dzieci polecam Małego Gościa Niedzielnego. Są też do nabycia „ Misyjne Drogi „ – „Misyjne Drogi” to prawie stustronicowy dwumiesięcznik wydawany od 1983 r. w Poznaniu przez Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Czasopismo przybliża Czytelnikowi tematy misyjne i ukazuje pracę misjonarzy, ze szczególnym uwzględnieniem Oblatów. W „Misyjnych Drogach” znajdziesz wiadomości z życia Kościoła, reportaże, komentarze znanych publicystów, a także dodatek dla najmłodszych – „Misyjne Dróżki Dreptaka Nóżki”.
 2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godzinie 9.00.
 3. W dniu dzisiejszym – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela tego roku liturgicznego. Od następnej I niedzieli adwentu wejdziemy w nowy rok liturgiczny i duszpasterski Kościoła pod hasłem „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”.
 4. W tym roku nasza Parafia włącza się w kolejną edycję Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Od najbliższej I niedzieli adwentu będzie już można nabyć świece Caritas na stół wigilijny. Dochód ze sprzedaży świec wigilijnych zostanie przekazany na konto powstałego Funduszu „Caritas dzieciom”. Finansuje on wyprawki szkolne, wypoczynek letni, leczenie i stypendia. Caritas bardzo serdecznie prosi o zakup symbolicznej świecy i podtrzymania tej pięknej tradycji.
 5. Dziś na Mszy św. o godzinie 9.00 zostaną poświęcone opłatki. Radni Parafialni z poszczególnych miejscowości rozniosą je do naszych rodzin – Ofiary zebrane przy tej okazji zostaną przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni.
 6. Ofiary składane dzisiaj do puszek są przeznaczone na pomoc osobom bezdomnym prowadzoną przez Caritas.
 • W najbliższy piątek odwiedziny chorych od godziny 10.30, spowiedź przed Mszą św. o godzinie 16.00
 • W sobotę spowiedź przed Mszą św. o godzinie 16.00, po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca
 • W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godzinie 9.00, dyżur eucharystyczny pełni Wolica
 • Od 8 grudnia do 10 grudnia w naszym kościele będziemy przeżywać Rekolekcje Adwentowe, będzie im przewodniczył ks. Krzysztof CIUPAK – kapelan Puławskiego Hospicjum
 • Wspominamy w modlitwie tych, którzy odeszli: + Feliks PASEK, Stanisław SKOWRONEK, Witold IWAN, Jan MICHNA, Czesław SZLENDAK, Bronisław RACZYŃSKI, Paweł BIAŁEK
 1. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.