Ogłoszenia 33 Niedziela zwykła-19.11.2023

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół naszej świątyni paniom Renacie USAREK i Urszuli RUSINEK.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy zechcieli wspomóc naszą inwestycję rozdzielenia instalacji elektrycznej poprzez złożenie ofiary. Zachęcam do wspierania tej inwestycji.
  3. Dziś taca na budownictwo sakralne.
  4. Modlitwa za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych będzie odbywała się wg ustalonego porządku:

Choszczów i Marianka 19.11.2023 – 15.30 – różaniec, 16.00 – Msza św.

Dęba, Paluchów, Posiołek 26.11.2023 – 15.30 – różaniec, 16.00 – Msza św.

1. Do nabycia jest prasa katolicka.  Dla dzieci polecam Małego Gościa Niedzielnego. Są też do nabycia „ Misyjne Drogi „ – „Misyjne Drogi” to prawie stustronicowy dwumiesięcznik wydawany od 1983 r. w Poznaniu przez Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Czasopismo przybliża Czytelnikowi tematy misyjne i ukazuje pracę misjonarzy, ze szczególnym uwzględnieniem Oblatów. W „Misyjnych Drogach” znajdziesz wiadomości z życia Kościoła, reportaże, komentarze znanych publicystów, a także dodatek dla najmłodszych – „Misyjne Dróżki Dreptaka Nóżki”.
  2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godzinie 9.00.
  3. Za tydzień w niedzielę – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela tego roku liturgicznego.
  4. Wspominamy w modlitwie tych, którzy odeszli: + Tadeusz SOBIESIEK, Stanisław MAŃKO, Marianna TRYBUŁA, Jan SOBIESIEK, Jan WIEJAK, Eugeniusz KOZAK, Janina CHABROS.
  5. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.