Ogłoszenia 32 Niedziela zwykła – 12.11.2023

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół naszej świątyni paniom Dorocie KOBUS i Katarzynie ROJEK
  2. Bardzo serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy zechcieli wspomóc naszą inwestycję rozdzielenia instalacji elektrycznej poprzez złożenie ofiary. Zachęcam do wspierania tej inwestycji
  3. Dziś zbiórka do puszek  na „ Dzieło Pomocy Kościołowi w potrzebie „
  4. Dziękuję państwu Katarzynie i Sławomirowi ROJKOM z Dęby za ofiarowanie kwiatów do naszej świątyni
  5. Jeszcze raz dziękuję mieszkańcom Wolicy za przygotowanie naszego cmentarza do Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego, za wykoszenie trawy i zrobienie porządków
  6. W przyszłą niedzielę ofiary zebrane na tace będą przeznaczone na budownictwo sakralne.
  7. Modlitwa za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych będzie odbywała się wg ustalonego porządku:

Choszczów i Marianka 19.11.2023 – 15.30 – różaniec, 16.00 – Msza św.

Dęba, Paluchów, Posiołek 26.11.2023 – 15.30 – różaniec, 16.00 – Msza św.

1. Do nabycia jest prasa katolicka.  Dla dzieci polecam Małego Gościa Niedzielnego. Są też do nabycia „ Misyjne Drogi „ – „Misyjne Drogi” to prawie stustronicowy dwumiesięcznik wydawany od 1983 r. w Poznaniu przez Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Czasopismo przybliża Czytelnikowi tematy misyjne i ukazuje pracę misjonarzy, ze szczególnym uwzględnieniem Oblatów. W „Misyjnych Drogach” znajdziesz wiadomości z życia Kościoła, reportaże, komentarze znanych publicystów, a także dodatek dla najmłodszych – „Misyjne Dróżki Dreptaka Nóżki”.
  2. Wspominamy w modlitwie tych, którzy odeszli: + Anastazja SUMOREK, ks. Władysław SIUDEM, Piotr ZIÓŁEK, Marian ROSA, Teodora MIZURA, Marian SOBIESIEK
  3. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.