Przejdź do treści

Ogłoszenia 31 Niedziela zwykła 30.10.2022

 1. Dziękuję paniom Krystynie CHABROS i Katarzynie SEKICIE za sprzątanie kościoła i terenu wokół niego, dziękuję państwu Sławomirowi i Katarzynie ROJKOM za ofiarowane kwiaty do naszej świątyni
 2. Na cmentarzu jest już postawiony duży kontener na śmieci organiczne, zbliża się coroczna Uroczystość Wszystkich Świętych,  bądźmy wszyscy gospodarzami tego świętego miejsca. Ponawiam prośbę o wypełnianie ankiet dotyczących zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu parafialnym.
 3. Wierni, którzy nawiedzą pobożnie cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać i ofiarować odpust zupełny w dniach od 1 do 8 listopada. Warunkiem uzyskania tego odpustu jest odmówienie „Ojcze Nasz” i „Wierzę w Boga” oraz wypełnienie takich warunków jak przystąpienie do sakramentu pokuty, przyjęcie Komunii św. i modlitwa w intencji Ojca Świętego
 4. Plan nabożeństw na 1 listopada – Msze św. o godzinie 9.00 i 11.00, po Mszy św. o godzinie 11.00 procesja na cmentarz i nabożeństwo na cmentarzu, 2 listopada – Msze św. o godzinie 9.00 i 11.00, nabożeństwo na cmentarzu o godzinie 12.15
 5. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.00 ABY DZIECI, KTÓRE CIERPIĄ – TE KTÓRE ŻYJĄ NA ULICY, OFIARY WOJEN, SIEROTY – MIAŁY DOSTĘP DO EDUKACJI O MOGŁY NA NOWO ZAZNAĆ UCZUCIA ZE STRONY RODZINY
 6. Dziś spotkanie Rady Parafialnej po Mszy św. o godz. 12.00
 7. Z prośbą zwrócił się do naszej wspólnoty ksiądz proboszcz parafii w Żmerince Witalij WOSKOBOJNIK na Ukrainie, prosi w imieniu swoich parafian o żywność, leki, środki higieniczne, – jest taka propozycja z mojej strony, by jeśli chcecie paczki przygotowały koła różańcowe w miarę możliwości, oczywiście, gdyby ktoś chciał zrobić paczkę samemu to też będzie bardzo mile widziane.
 8. W I piątek miesiąca odwiedziny chorych od godziny 10.30, spowiedź od godziny 15.30, w I sobotę miesiąca spowiedź od godziny 15.30, po Mszy św. o godz. 16.00 – Nabożeństwo I soboty miesiąca
 9. W sobotę o godzinie 15.00 – spotkanie kandydatów na ministrantów
 10. Na ławkach wyłożone są kartki wypominkowe, na których należy wypisać imiona zmarłych, których będziemy polecać w modlitwie w miesiącu listopadzie podczas Mszy św. 1 i 2 listopada, a także w modlitwie różańcowej w poszczególne niedziele listopada. Proszę na kartkach także dopisać miejscowość, dla ułatwienia sortowania
 11. Wypominki – porządek nabożeństw;

 6 listopada /niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 – Wolica

11 listopada /Piątek/ po Mszy św. o godzinie 16.00 – Bronisławka

13 listopada / niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 –– Choszczów

20 listopada /niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 – Dęba, Paluchów, Posiołek

 1. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Jak jest w czyśćcu? – wizje Świętych”; „Jaki jest najważniejszy moment w życiu?”; oraz „Gość Niedzielny” a w nim „Które postacie wyniesione na ołtarze inspirują nas najbardziej i dlaczego?” „Mocny fundament”.
 2. Rocznice: + Andrzej ROSA, Mieczysław MIKOS, Stanisława MICHALCZAK, Tadeusz MISIUREK, Jan ALEKSANDROWICZ
 3. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.