Przejdź do treści

Ogłoszenia 31 Niedziela zwykła-05.11.2023

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół naszej świątyni paniom Ewie KĘSIK, Joannie AFTYKA oraz panom Jarosławowi USARKOWI i Andrzejowi CHABROSOWI
  2. Bardzo serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy zechcieli wspomóc naszą inwestycję rozdzielenia instalacji elektrycznej poprzez złożenie ofiary. Zachęcam do wspierania tej inwestycji
  3. Wierni, którzy nawiedzą pobożnie cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać i ofiarować odpust zupełny w dniach od 1 do 8 listopada. Warunkiem uzyskania tego odpustu jest odmówienie „Ojcze Nasz” i „Wierzę w Boga” oraz wypełnienie takich warunków jak bycie w stanie łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św. i modlitwa w intencji Ojca Świętego.
  4. Modlitwa za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych będzie odbywała się wg ustalonego porządku:

Wolica – 05.11.2023 – 15.30 – różaniec, 16.00 – Msza św.,

Bronisławka 12.11.2023 – 15.30 – różaniec, 16.00 – Msza św.,

Choszczów i Marianka 19.11.2023 – 15.30 – różaniec, 16.00 – Msza św.

Dęba, Paluchów, Posiołek 26.11.2023 – 15.30 – różaniec, 16.00 – Msza św.  

  1. Dziś I niedziela miesiąca – po Mszy św. o godzinie 9.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – dyżur eucharystyczny pełni Bronisławka
  2. W sobotę 11 listopada – Święto Narodowe – 105 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Msze św. będą odprawiane o godz. 9.00. 11.00 i 12.15
  3. Do nabycia jest prasa katolicka.  „Gość Niedzielny”. Dla dzieci polecam Małego Gościa Niedzielnego. Są też do nabycia „ Misyjne Drogi „ – „Misyjne Drogi” to prawie stustronicowy dwumiesięcznik wydawany od 1983 r. w Poznaniu przez Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Czasopismo przybliża Czytelnikowi tematy misyjne i ukazuje pracę misjonarzy, ze szczególnym uwzględnieniem Oblatów. W „Misyjnych Drogach” znajdziesz wiadomości z życia Kościoła, reportaże, komentarze znanych publicystów, a także dodatek dla najmłodszych – „Misyjne Dróżki Dreptaka Nóżki”.
  4. Wspominamy w modlitwie tych, którzy odeszli: + Tadeusz MISIUREK, Jan ALEKSANDROWICZ, Ewa ROJEK, Edward PIECH, Stanisław PIECH, Stanisław NIEWIADOMSKI, Stanisława GŁOWACKA, Janina WOJTASZEK, Bonifacy SOBIESIAK , Janina PYRZ
  5. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.