Przejdź do treści

Ogłoszenia 31.10.2021

 1. Dziękuję paniom: Ewie SALAMON, Marii MAŃKO oraz panu Zbigniewowi MAŃKO za sprzątanie świątyni
 2. Dziękuję państwu Katarzynie i Sławomirowi ROJKOM za kwiaty do świątyni
 3. Plan nabożeństw na 1 listopada – Msze św. o godzinie 9.00 i 11.00, po Mszy św. o godzinie 11.00 procesja na cmentarz i nabożeństwo na cmentarzu, 2 listopada – Msze św. o godzinie 9.00 i 11.00, nabożeństwo na cmentarzu o godzinie 12.15. Kto by chciał poświęcić krzyż na nowym pomniku, będzie to możliwe po skończonym nabożeństwie  
 4. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz.9.00. Módlmy się, aby osoby cierpiące na depresję albo burnout znajdowały u wszystkich wsparcie i światło, otwierające na życie
 5. Na ławkach wyłożone są kartki wypominkowe, na których należy wypisać imiona zmarłych, których będziemy polecać w modlitwie w miesiącu listopadzie podczas Mszy św. 1 i 2 listopada, a także w modlitwie różańcowej w poszczególne niedziele listopada. Proszę na kartkach także dopisać miejscowość, dla ułatwienia sortowania
 6. Wierni, którzy nawiedzą pobożnie cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać i ofiarować odpust zupełny w dniach od 1 do 8 listopada. Warunkiem uzyskania tego odpustu jest odmówienie „Ojcze Nasz” i „Wierzę w Boga” oraz wypełnienie takich warunków jak przystąpienie do sakramentu pokuty, przyjęcie Komunii św. i modlitwa w intencji Ojca Świętego
 7. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godziny 10.30, spowiedź w piątek od godziny 15.30, w sobotę spowiedź od godziny 15.30, Nabożeństwo I soboty miesiąca po Mszy św. o godz. 16.00. Zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania
 8. W najbliższą sobotę o godzinie 12.00 – spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania
 9. W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca listopada, Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godzinie 9.00. Dyżur eucharystyczny pełni Wolica , w przyszłą niedzielę „cicha taca” na potrzeby naszej świątyni
 • Wypominki – porządek nabożeństw;

 7 listopada /niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 – Dęba, Paluchów

                                            i Posiołek

14 listopada /niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 – Choszczów, Marianka

21 listopada / niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 –– Bronisławka

28 listopada /niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 – Wolica

 • W zakrystii są do nabycia kalendarze maryjne na 2022r.
 • Rocznice: + Mieczysław MIKOS, Stanisława MICHALCZUK, Tadeusz MISIUREK, Jan ALEKSANDROWICZ,
 • Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Pytaj co się stanie po śmierci?”; „Jaka jest polisa na Zycie wieczne?”; oraz „Gość Niedzielny” a w nim „Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny przypominają o tym, że dla chrześcijan myśl o umieraniu jest w rzeczywistości myśleniem o niebie” „Kiedy powróci spokój na granicy z Białorusią?”. Dla dzieci jest już nowy listopadowy numer Małego Gościa Niedzielnego z komiksem o nowym błogosławionym.
 1. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i życzę dobrego Dnia Pańskiego