Przejdź do treści

Ogłoszenia 30.05.2021

 1. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego wyglądu naszej świątyni i terenu wokół niej, paniom Ewie KĘSIK i Katarzynie ROJEK, oraz panom Michałowi KĘSIKOWI i Andrzejowi CHABROSOWI
 2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godzinie 9.00
 3. W poniedziałek, zapraszam młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania oraz rodziców na spotkanie po nabożeństwie majowym
 4. We wtorek 1 czerwca – Dzień dziecka. Nie szczędźmy modlitwy naszym pociechom, które są przecież przyszłością rodzin, narodu i Kościoła. Niech nie zabraknie – czułych słów miłości i akceptacji. Czasami łatwo jest dawać piękne prezenty, ale dawać siebie jest najtrudniej. Pamiętajmy o dzieciach, które są kochane za mało, o dzieciach niechcianych, które nie mają domu rodzinnego, nie doświadczyły czułości rodzicielskiej.
 5. W najbliższy czwartek będziemy przeżywać Bożego Ciała, Msze św. w naszej świątyni o godz. 9.00 i 11.00. Nie będzie procesji jak w poprzednich latach przez Choszczów. Procesja będzie wokół naszej świątyni po Mszy św. o godz. 11.00. Będziemy dziękować za dar Eucharystii, ale będziemy prosić Chrystusa o błogosławieństwo i pokój dla Kościoła powszechnego, naszej Ojczyzny i naszego Narodu Proszę poszczególne miejscowości o przygotowanie stacji, Radę Parafialną proszę o zorganizowanie procesji, dziewczynki do sypania kwiatów, oraz o dekorację naszych domów. Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczone będą na działalność Centrum Jana Pawła II w Lublinie.
 6. Zakończył się roczny dyżur mieszkańców BRONISŁAWKI. Za zorganizowanie dożynek parafialnych, wsparcie finansowe podczas rekolekcji adwentowych oraz odpustu, ofiar na kwiaty, uczynną pomoc, dbanie o porządek wokół kościoła i w kościele składam serdeczne Bóg zapłać. Od jutra dyżur przejmują mieszkańcy DĘBY
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godziny 10.30, spowiedź od godziny 17.30, w sobotę, spowiedź o godzinie 17,30, nabożeństwo pierwszej soboty po Mszy świętej o godzinie 18.00.
 8. W przyszłą niedzielę zapraszam rodziców i dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej na Mszę świętą o godzinie 11.00. Po Mszy świętej spotkanie dzieci z kółka różańcowego
 9. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca czerwca. Po Mszy św. o godzinie 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z rozważaniem Słowa Bożego. Dyżur eucharystyczny – Wolica. 
 • Janusz Widelski z Osin organizuje pielgrzymkę autokarową w dniu 5 czerwca do Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze oraz do Bazyliki Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gidlach, wyjazd o godzinie 3.30, zapisy u pani Renaty SKOWRONEK z Wolicy
 • Na stoliku do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Kochaj, bądź blisko, proś o pomoc – uwaga Depresja atakuje dzieci i młodzież”; „Synteza naszej wiary?”,oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Duchowy testament Prymasa” „Polski ład – szanse i zagrożenia”. Dla dzieci jest już nowy czerwcowy numer Małego Gościa Niedzielnego z magnesem z wizerunkiem Serca Pana Jezusa
 • Rocznice: Henryk SKOWRONEK, Władysława KOZAK, Michał CHABROS, Krzysztof KUTA, Jan WIEJAK, Elżbieta MIZIUŁA