Ogłoszenia 3 Niedziela Adwentu 11.12.2022

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła Ewie SKOWRONEK i Dorocie SKOWRONEK za sprzątanie kościoła.
  2. Są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny. Świeca duża – 20 zł, mała – 10 zł
  3. Roraty; CZWARTEK – godzina 6.30 i PIĄTEK godzina 16.00
  4. Rada Rodziców przy Gminnym Przedszkolu w Kurowie serdecznie zaprasza na KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY, który odbędzie się przy naszym Kościele w dniu 18.12.2022 r., przed i po Niedzielnych Mszach Świętych
  5. Do nabycia jest prasa katolicka, Niedziela, w której znajdziemy artykuł pt. „Usłyszeć siebie nawzajem”, oraz Gość Niedzielny, a w nim „ Zachwycająca Matka „  słowo Franciszka Kucharczaka – „Kościół stopniowo odkrywał postać Maryi i pokazywał Ją ludziom, a ludzie wraz z Kościołem dorastali do zrozumienia Jej roli” – pisze Franciszek Kucharczak, przypominając historię uchwalania poszczególnych maryjnych dogmatów.
  6. Rocznice: + Ewelina CHRZAN, Genowefa Helena PYRZ, Kanina KWAŚNA, Stanisław KUNA, Czesław KOZAK, Genowefa MATRASZEK
  7. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.