Przejdź do treści

Ogłoszenia 29 Niedziela zwykła-22.10.2023

 1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół naszej świątyni paniom Karolinie KUTA, Annie KOZAK, Krystynie MROZEK i Annie MROZEK
 2. Bardzo serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy zechcieli wspomóc naszą inwestycję rozdzielenia instalacji elektrycznej poprzez złożenie ofiary.
 3. Dziś zbiórka do puszek na Fundusz Solidarności Misyjnej
 4. Miesiąc październik to czas modlitwy różańcowej. Zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe w niedzielę po Mszy świętej o godzinie 9.00 i w dni powszednie o godzinie 17.30
 5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godzinie 9.00
 6. W przyszłą niedzielę zebranie Rady Parafialnej po Mszy św. o godzinie 12.15
 7. Kuchnia Brata Alberta zwraca się z prośbą o pomoc w zbiórce płodów rolnych / ziemniaki, marchew, pietruszka, cebula, kapusta, jabłka / oraz gotowych artykułów spożywczych / konserwy, kasze, ryż, cukier, przeciery, kompoty, dżemy, sałatki /. Te produkty będziemy zbierać jeszcze jutro. We wtorek przekażemy je Kuchni Brata Alberta
 8. W tym tygodniu do każdej rodziny w naszej parafii dotrze kartka wypominkowa, na której zamieszczona jest data i miejscowość. Proszę o czytelne wypełnianie kartek wypominkowych i zwrot w oryginalnej kopercie oraz do nie składania ich na tacę ale do specjalnie przygotowanej skrzynki, która jest umieszczona przy ołtarzu. Modlitwa za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych będzie dobywała się wg ustalonego porządku:

Wolica – 05.11.2023 – 15.30 – różaniec, 16.00 – Msza św.,

Bronisławka 12.11.2023 – 15.30 – różaniec, 16.00 – Msza św.,

Choszczów i Marianka 19.11.2023 – 15.30 – różaniec, 16.00 – Msza św.

Dęba, Paluchów, Posiołek 26.11.2023 – 15.30 – różaniec, 16.00 – Msza św.

 1. Do nabycia jest prasa katolicka.  „Gość Niedzielny”. Dla dzieci polecam Małego Gościa Niedzielnego.  
 2. Z naszej parafialnej rodziny odszedł do wieczności śp. Józef FURTAK z Marianki. Msza św. pogrzebowa jutro o godzinie 13.30
 3. Wspominamy w modlitwie tych, którzy odeszli: + Jan SOBIESIEK, Jan WIEJAK, Eugeniusz KOZAK, Janina CHABROS, Feliks PASEK, Stanisław SKOWRONEK
 4. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.  Rolnikom dobrej pogody i sił do pracy.