Przejdź do treści

Ogłoszenia 22.11 – Niedziela Chrystusa Króla

 

  1. Została uruchomiona strona internetowa naszej parafii http://parafiadeba.pl
  2. W dniu dzisiejszym – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela tego roku liturgicznego. Od następnej I niedzieli adwentu wejdziemy w nowy rok liturgiczny i duszpasterski Kościoła pod hasłem „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”.
  3. Dziękuję za sprzątanie kościoła paniom Zofii CHABROS, Natalii CHABROS oraz państwu Katarzynie i Marcinowi FRELOM
  4. Dziś na Mszy św. o godzinie 9.00 zostaną poświęcone opłatki. Radni Parafialni z poszczególnych miejscowości rozniosą je do naszych rodzin – Ofiary zebrane przy tej okazji zostaną przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
  5. Wypominki – porządek nabożeństw;

Dziś / niedziela/  15.30 – różaniec, Msza św. o godzinie 16.00 – Dęba, Paluchów

                                            i Posiołek

29 listopada /niedziela/ 15.30 – różaniec,  Msza św. o godzinie 16.00 – Choszczów i Marianka

  1. Ofiary złożone dziś na tacę są przeznaczone na budownictwo sakralne w naszej diecezji, w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego w Lublinie
  2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania parafii.
  3. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Nieudany atak – watykański raport – Jan Paweł II został oszukany”; „Aborcja a opętanie”; oraz „Gość Niedzielny” a w nim „Bywa, że miłość boli. Ale na końcu czasów Chrystus zapyta właśnie o nią” „Pomoc dla niepełnosprawnych”. Dla dzieci jest nowy grudniowy numer Małego Gościa Niedzielnego z płytą Magdy Anioł oraz do pobrania ziarenko.
  4. Rocznice: + Jan SOBIESIEK, Feliks PASEK, Stanisław SKOWRONEK, Witold IWAN
  5. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę, Niech nam Pan Bóg wszystkim błogosławi, dobrego Dnia Pańskiego