Przejdź do treści

Ogłoszenia 21.06

  1. Została uruchomiona strona internetowa naszej parafii http://parafiadeba.pl
  2. Dziękuję zrobienie porządku wokół świątyni oraz sprzątanie kościoła państwu: Karolinie i Wojciechowi SOŁTYS i Magdalenie i Tomaszowi SZCZUKA
  3. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tak pięknej oprawy Oktawy Bożego Ciała, p. Alinie SZEWCZYK za kwiaty oraz ich ułożenie, poszczególnym miejscowościom za przygotowanie ołtarzy wokół Kościoła, Radzie Parafialnej za zorganizowanie procesji, czytającym za oprawę liturgiczną, panu Stanisławowi KOBUSOWI za pomoc i Wam wszystkim za obecność
  4. Decyzją Rady Parafialnej zostały zamówione nowe drzwi do naszej świątyni, koszt wykonania drzwi i ich montażu wynosi 15 tys. zł Planowane jest także zrobienie ocieplenia kościoła. Prosimy o ofiary.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.00
  6. I Komunia Św. dzieci z klas III w naszej parafii będzie w pierwszą niedzielę lipca tj. 05 lipca na Mszy św. o godzinie 12.00. w czasie Białego Tygodnia planowany jest wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Krasnobrodzkiej w Krasnobrodzie / 09 lipca /, autokar posiada 55 miejsc, chętnych zapraszamy, zapisy u p. Grażyny KOBUS, koszt to 90 zł / przejazd, zwiedzanie, zupa, ognisko z pieczeniem kiełbasek /
  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania parafii.
  8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  9. Zapowiedzi: Arkadiusz KOPACZ, kawaler, par. tut. i Anna ANTONIAK, panna z parafii w Abramowie
  10. Rocznice: + Stanisław SMYCZEK, Zbigniew CHABROS, Jerzy KUNA, Stanisław KŁÓDKA, Jadwiga OCHAL, Stefan CHABROS, Edward ZIEMKA, Janina PIECH