Przejdź do treści

Ogłoszenia 20.02.2022 -VII Niedziela zwykła

  1. Dziękuję państwu Katarzynie i Marcinowi FRELOM za sprzątanie naszej świątyni, ułożenie kwiatów oraz uporządkowanie wiaty
  2. W związku z konfliktem na granicy ukraińsko-rosyjskiej Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski prosi aby w sposób szczególny dzisiaj zjednoczyć się na modlitwie o pokój oraz odśpiewać Suplikację.
  3. Dziś zbiórkę do puszek przeprowadzą uczniowie Szkoły Podstawowej w Radawczyku Dużym. Ofiary ze zbiórki przeznaczone będą na pomoc dla nauczycielki pani Ady, której pożar zniszczył część domu
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godzinie 9.00
  5. W przyszłą niedzielę zapraszam Radę Parafialną na spotkanie po Mszy św. o godzinie 12.00
  6. Do nabycia „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Proszę nigdy wojny”; „Dbaj o zdrowie” oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Droga pełna wątpliwości i pytań”; „Uczniowie zdalnie niedouczeni”.Dla dzieci jest jeszcze lutowy numer Małego Gościa Niedzielnego.   
  7. Na naszej parafialnej stronie została uruchomiona nowa zakładka informacyjna dotycząca zmarłych
  8. Rocznice: + Dominik KOBUS, Marianna ZARZYKA, Czesław CHABROS, Genowefa KOZAK
  9. Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości. Niech Pan Bóg obdarza wszystkich swoimi łaskami.