Przejdź do treści

Ogłoszenia 19.04

Ogłoszenia 19.04

  1. Dzisiejsza niedziela kończy oktawę po uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, a jednocześnie obchodzona jest w całym kościele jako święto Miłosierdzia Bożego. Odpust zupełny może uzyskać wierny, który w jakimkolwiek kościele, lub kaplicy, z sercem całkowicie wolnym od wszelkiego przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, choćby powszedniego, weźmie udział w pobożnych praktykach spełnianych ku czci Bożego Miłosierdzia lub przynajmniej odmówi przed Najświętszym Sakramentem Eucharystii, wystawionym publicznie lub ukrytym w tabernakulum, modlitwę „ Ojcze nasz ” i Credo dodając pobożne wezwanie do Pana Jezusa Miłosiernego
  2. Od jutra zmieniają się zasady uczestnictwa w liturgii. W naszej świątyni podczas nabożeństw może przebywać 17 osób. Proszę zajmować miejsca w odległości min. 2 m od siebie. Uczestnicy liturgii powinni mieć zakryte usta i nos
  3. We czwartek Uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski. Polecajmy w modlitwie naszą Ojczyznę i wszystkich naszych rodaków
  4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania parafii.
  5. Została uruchomiona strona internetowa naszej parafii http://parafiadeba.pl
  6. Z naszej parafialnej rodziny odszedł śp Stanisław MAŃKO / Choszczów /
  7. Rocznice: + Jarosław PISKORSKI, Leokadia RYDZ, Janusz KWAŚNY, Zuzanna KOZAK, Józef SKRZYPIEC, Józef DUDEK
  8. Wszystkim życzę dobrej niedzieli. Pamiętajmy w naszych codziennych modlitwach u Boga Ojca wypraszać łaskę deszczu