Przejdź do treści

Ogłoszenia 18.04.2021

  1. Dzisiejszą niedzielą w całym kościele rozpoczyna się XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy”. Sięgajmy jak najczęściej do Pisma św. gdzie są zapisane Słowa Życia. Niech radość płynąca ze Słowa Bożego, a zwłaszcza ta radość, którą niesie Ewangelia – Dobra Nowina o Jezusie napełnia serca wszystkich, którzy z wiarą i zaangażowaniem przeżywać będą ten błogosławiony czas Tygodnia Biblijnego w Kościele i w Polsce.
  2. Dziękuję paniom Monice OKOŃ i Renacie BICKIEJ oraz panu Pawłowi BICKIEMU za sprzątanie świątyni
  3. Dziękuję panom Piotrowi i Przemysławowi OKONIOM za przygotowanie krzyża Grobu Pańskiego oraz Krzysztofowi KOBUSOWI za zrobienie konstrukcji na której spoczywała monstrancja z Najświętszym Sakramentem
  4. W ramach akcji prowadzonej przez MSWiA „Bezpieczna Wielkanoc” są przekazane nieodpłatnie maseczki ochronne jednorazowe i płyny dezynfekcyjne do wszystkich parafii naszej Archidiecezji. Gdyby ktoś potrzebował można sobie takie maseczki pobrać ze stolika w nawie wejściowej.
  5. W przyszłą niedzielę poświecenie pół przy figurach. 15.30 – Wolica, 15.45 – Bronisławka, 16.00 – Choszczów, 16.15 – Paluchów, 16.30 – Dęba, 16.45 – Posiołek. Msze św. w intencji mieszkańców poszczególnych miejscowości oraz dobrych plonów będą sprawowane w następującym porządku. 02.05 / 16.00 / – Wolica, 03.05 / 12.00 / – Bronisławka, 05 / 16.00 / – Choszczów i Marianka, 16.05 / 16.00 / – Dęba, Paluchów, Węgielnica, Posiołek, Granice
  6. Na stoliku do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Kolejka po świętość”;,oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „W Biblii jest odpowiedź na wszystkie pytania” . Dla dzieci jest jeszcze kwietniowy numer Małego Gościa Niedzielnego
  7. Rocznice: + Jarosław PISKORSKI, Leokadia RYDZ, Janusz KWAŚNY, Zuzanna KOZAK, Józef SKRZYPIEC,