Przejdź do treści

Ogłoszenia 17.10.2021

  1. Dziękuję paniom: Elżbiecie SIEKLICKIEJ i Gabrieli POLAK  za sprzątanie kościoła, ułożenie bukietów kwiatowych
  2. Przeżywamy miesiąc październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej, Nabożeństwo Różańcowe w naszym kościele będzie sprawowane w dni powszednie po Mszy św. o godzinie 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godzinie 9.00.
  3. Dziś ofiary składane na tacę, są  przeznaczone na rzecz Misji, natomiast składane do puszek będą przeznaczone na Papieskie Dzieła Dziecięctwa Misyjnego. 
  4. Na cmentarzu jest postawiony duży kontener na śmieci organiczne, zbliża się coroczna Uroczystość Wszystkich Świętych, proszę o porządkowanie grobów najbliższych, by przed 1 Listopada zdążyć jeszcze go opróżnić.
  5. W zakrystii są do nabycia kalendarze maryjne na 2022r.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej społeczności parafialnej śp.  Anna PRUCHNIAK, przeżyła 82 lata. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …..
  7. Rocznice: + Stanisław KUNA, Henryka BANASZEK, Eugeniusz CHABROS, Edward OCHAL, Stanisława PACZEK
  8. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Jak dziś mówić o Jezusie?”; „Wespół w zespół czyli współpraca w rodzinie”; oraz „Gość Niedzielny” a w nim „Zobaczyć człowieka – jak Caritas i przygraniczne parafie pomagają imigrantom?” „Jest wielu świętych nauczycieli, którzy pozostawili po sobie świętych uczniów i kolejnych świętych nauczycieli”. Dla dzieci jest jeszcze październikowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
  9. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i życzę dobrego Dnia Pańskiego