Przejdź do treści

Ogłoszenia 16.05.2021

  1. Dziękuję państwu Urszuli i Grzegorzowi PRÓCHNIAKOM, oraz Karolowi, Przemkowi, Marlenie, Oliwii, a także paniom Krystynie i Annie MROZEK za sprzątanie świątyni i koszenie terenu wokół kościoła
  2. Zapraszam na nabożeństwa majowe przez cały miesiąc maj w ciągu tygodnia na godz. 18.30 zaś w niedziele i uroczystości po Mszy św. o godzinie 9.00
  3. W ramach akcji prowadzonej przez MSWiA „Bezpieczna Wielkanoc” są przekazane nieodpłatnie maseczki ochronne jednorazowe i płyny dezynfekcyjne do wszystkich parafii naszej Archidiecezji. Gdyby ktoś potrzebował można sobie takie maseczki pobrać ze stolika w nawie wejściowej.
  4. W sobotę spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania o godz. 13.00 oraz rodziców
  5. W przyszłą niedzielę w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego rocznica pierwszej Komunii świętej na Mszy świętej o godzinie 11.00, spotkanie dzieci we wtorek po nabożeństwie majowym, próba w czwartek po nabożeństwie majowym, spowiedź w piątek od godziny 19.00
  6. Na ławkach wyłożone są kartki wypominkowe, na Mszę św. na cmentarzu w przeddzień odpustu parafialnego. Msza św. będzie sprawowana w przyszłą niedzielę 23.05. 2021 r. o godzinie 18.00
  7. Na stoliku do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Wracamy do kościołów po nadzieje, miłość i nową moc wiary”; „Być bliżej Jezusa – jak przeżyć I komunię dziecka w okresie pandemii?”,oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Patron na czas niewiedzy” „Koronawirus – dramat Indii”. Dla dzieci jest jeszcze majowy numer Małego Gościa Niedzielnego z obrazem św. Józefa
  8. Rocznice: Henryk NAKONIECZNY, Witold PIECH, Stanisław LALAK, Marian POLAK, Stanisław CHABROS