Przejdź do treści

Ogłoszenia 12 Niedziela zwykła 25.06.2023

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół naszej świątyni paniom Annie SUMOREK i Hannie BUCZYŃSKIEJ oraz panom Mateuszowi SUMORKOWI, Grzegorzowi BUCZYŃSKIEMU i Andrzejowi BUCZYŃSKIEMU
  2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej o godzinie 9.00
  3. W czwartek, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.W kalendarzu liturgicznym czcimy ich razem, bo są dwoma wielkimi filarami, na których wsparty jest Kościół rzymski. Tradycja głosi, że ponieśli śmierć męczeńską tego samego dnia. Ich wstawiennictwu będziemy polecali opiece Bożej wszystkich wierzących, zwłaszcza pasterzy Chrystusowej Owczarni. Swoimi modlitwami obejmijmy również obecnego Papieża Franciszka – Piotra naszych czasów. Taca z tego dnia przeznaczona na potrzeby Stolicy Świętej, tak zwane świętopietrze. Serdecznie polecam ją ofiarności Parafian!
  4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca,kiedy szczególnie czcimy Niepokalane Serce Matki Najświętszej i powierzamy Jej matczynej opiece całą naszą codzienność. Serdecznie zapraszam więc na Eucharystię i pierwszo sobotnie nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 18.00. Nabożeństwo po Mszy świętej. Spowiedź po Mszy świętej o godzinie 17.30
  5. W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca lipca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godzinie 9.00. Dyżur eucharystyczny pełni Choszczów,
  6. W przyszłą niedzielę krótkie spotkanie Rady Duszpasterskiej po Mszy świętej o godzinie 11.00
  7. Do nabycia jest prasa katolicka. Dla dzieci jest wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego.   
  8. Wspominamy w modlitwie tych, którzy odeszli: + Edward ZIEMKA, Janina PIECH, Leszek MAZIARZ, Michał CHABROS, Tadeusz KOZAK
  9. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości. Wszystkim wyjeżdżającym życzę, aby wakacje, urlop, obojętnie gdzie spędzany, był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i wzrostu duchowego.