Przejdź do treści

Ogłoszenia 12.12.2021

  1. Dziękuję paniom Marii MACIAK, Wioletcie CHABA i Oliwii CHABA za sprzątanie świątyni
  2. Roraty; ŚRODA – godzina 6.30 i PIĄTEK godzina 16.00
  3. Dziś cicha taca na potrzeby naszej świątyni
  4. Dziś przed naszą świątynią, po Mszy św. o godzinie 11.00 i 12.00 odbędzie się świąteczny kiermasz organizowany przez dzieci z naszego przedszkola i ich rodziców. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału
  5. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Jak odzyskać chrześcijańską jakość małżeństwa i rodziny”; „dziś dodatek kalendarz ścienny na 2022 rok”; cena Niedzieli to teraz 8 zł oraz „Gość Niedzielny” a w nim „Kto i dlaczego straszy końcem świata?” „Czy Rosja zaatakuję Ukrainę?”. Dla dzieci jest grudniowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
  6. Dziś także przed kościołem zbiórka na rzecz Puławskiego Hospicjum.
  7. Informacje odnośnie wizyty duszpasterskiej proszę składać do Radnych. Radnych zapraszam po odbiór list do zapisów.
  8. W zakrystii są jeszcze do nabycia świece wigilijne „CARITAS”.
  9. Rocznice: + Eugeniusz CHRZAN, Genowefa Helena PYRZ, Janina KWAŚNA, Stanisław KUNA, Czesław KOZAK, Genowefa MATRASZEK , Justyna KOBUS, Stefan LALAK
  10. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i życzę dobrego Dnia Pańskiego