Przejdź do treści

Ogłoszenia 11.10

 1. Została uruchomiona strona internetowa naszej parafii http://parafiadeba.pl
 2. Dziękuję za zrobienie porządku wokół świątyni, koszenie trawy panu Pawłowi PYRZOWI oraz sprzątanie kościoła paniom Grażynie STANIAK i Marii MACIAK oraz panu Dariuszowi STANIAKOWI
 3. Dziś przeżywamy w całej Polsce już XX Dzień Papieski pod hasłem „TOTUS TUUS”. W tym dniu  przed Kościołami w całej Polsce przeprowadzona będzie zbiórka ofiar do puszek zasilająca fundusz pomocy dla młodzieży uzdolnionej z ubogich rodzin w ramach Fundacji powołanej przez Episkopat – Dzieło Nowego Tysiąclecia.  
 4. Dziś zostaną poświęcone różańce na Mszy św. o godzinie 11.00 dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej
 5. We wtorek ostatnie w tym roku Nabożeństwo Matki Bożej Fatimskiej po Mszy św. o godzinie 18.00, proszę przynieść świece
 6. W sobotę o godzinie 12.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania
 7. W środę – Dzień Edukacji Narodowej. Wdzięczni za trud kształcenia i wychowania, chcemy modlić się za żyjących i zmarłych nauczycieli i pracowników szkół z naszej parafii. Zapraszam na godz. 18.30 na różaniec ofiarowany w intencji żyjących i zmarłych nauczycieli i pracowników szkół.
 8. Trwa  miesiąc październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej, Nabożeństwo Różańcowe w naszym kościele będzie sprawowane w dni powszednie po Mszy św. o godzinie 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godzinie 9.00
 9. Zbliża się listopad, miesiąc, kiedy wspominamy naszych bliskich zmarłych. Zostały wyłożone kartki wypominkowe. Proszę o czytelne wypełnianie kartek wypominkowych oraz podpisanie miejscowości
 10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania parafii.
 11. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
 12. Rocznice: + Józef SUGIER, Teresa MACHUL, Eugeniusz KOBUS, Stanisław KOBUS, Marian SUMOREK, Henryk CHABROS, Stanisław KUNA
 13. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę, Niech nam Pan Bóg wszystkim błogosławi, dobrego Dnia Pańskiego