Przejdź do treści

Ogłoszenia 11.07.2021

  1. Dziękuję paniom Krystynie OGÓREK i Marlenie OGÓREK za sprzątanie kościoła i terenu wokół świątyni
  2. We wtorek Nabożeństwo Fatimskie rozpoczniemy o godzinie 18.00
  3. Kolejny rok ze względu na COVID-19 wyruszy w reżimie sanitarnym Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Będzie to sztafeta modlitwy. Każdego dnia inni pielgrzymi wyruszą na szlak. Szczegóły są podane w gablotce oraz na stronie internetowej pielgrzymka.lublin.pl. Zapisy wyłącznie przez Internet. Będzie tez działał fundusz „Idę z Tobą”. Intencje są przyjmowanie w parafiach do 27 lipca.
  4. Na stoliku wyłożone są informacje dla rodziców pragnących należeć do powstającej nowej Róży Różańcowej, która chce wspierać modlitwą różańcową dzieci
  5. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Wyznanie wiary czy win?”; „Francja buduje arkę”,oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Reguła Benedykta – jak uporządkować życie”; „Czy anioły dają znaki?”. Dla dzieci jest nowy wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego  
  6. Rocznice: + Paweł SIEKLICKI, Mirosław RACZYŃSKI, Mieczysław OSEK