Przejdź do treści

Ogłoszenia 11.06.2023 – 10 Niedziela zwykła

 1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół naszej świątyni paniom Justynie i Dorocie SUSZEK oraz panom Januszowi Mańko i Jakubowi SUSZKOWI za koszenie trawy
 2. Dziś ofiary składane na tacę będą przeznaczone na rzecz Seminarium Duchownego w Lublinie.
 3. Dziś Rocznica I Komunii Świętej o godzinie 16.00
 4. We wtorek Nabożeństwo Fatimskie po Mszy świętej o godzinie 18.00
 5. W czwartek Oktawa Bożego Ciała, procesja po Mszy świętej o godzinie 18.00. Proszę o przygotowanie czterech ołtarzy wokół naszej świątyni. Ołtarz przygotowywany przez wiernych z Choszczowa przygotują wierni z Paluchowa. Proszę o przygotowanie procesji Radę Parafialną, zapraszam dziewczynki I Komunijne i Rocznicowe do sypania kwiatów
 6. Dziękuję paniom Alinie SZEWCZYK I Krystynie KWAŚNA za przygotowanie dekoracji kwiatowej na Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej
 7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte o godzinie 9.00 I o 18.00. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
 8. Do nabycia jest „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Chleb nasz powszedni – czym naprawdę jest?”. Dla dzieci jest jeszcze czerwcowy numer Małego Gościa Niedzielnego z patronami roku 2023.   Są też kolorowanki dla dzieci w cenie promocyjnej 5 zł oraz książka – Wszystko o Świętym Józefie – także w cenie promocyjnej – 10 zł        
 9. W sobotę 17 czerwca, w godz. 10.00-15.30 odbędzie się XI Ogólnopolska Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy. Serdecznie zapraszamy na tę pielgrzymkę szafarzy oraz duszpasterzy i prosimy o modlitwę w ich intencji, aby umocnieni na duchu gorliwie podejmowali zadania dla dobra wspólnoty parafialnej. Więcej informacji na stronie lso-diecezja-lublin.pl w zakładce „wydarzenia”.    
 10. W przyszłą niedzielę spotkanie rodziców dzieci do I Komunii Świętej w przyszłym roku po Mszy świętej o godzinie 12.30  
 11. Wspominamy w modlitwie tych, którzy odeszli: + Zygmunt KOZAK, Zbigniew BUTRYM, Natalia PĘKALA, Bolesław STEFANIAK, Stanisław BUTRYM, Stanisława MICHNA
 12. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.