Przejdź do treści

Ogłoszenia 08.08.2021

 1. Dziękuję paniom Elżbiecie OSEMEK, Dorocie i Magdalenie SKOWRONEK za sprzątanie naszej świątyni.
 2. Dziękuję Nowożeńcom Annie i Andrzejowi JAMROZIK za Ofiarowane  piękne bukiety. Niech Im Pan Bóg błogosławi na nowej drodze życia i Matka Boża ma Ich w swojej  opiece
 3. Za tydzień w naszym kościele, odbędzie się uroczysta Msza Św. dożynkowa z naszej Gminy, a także otwarcie i poświęcenie świetlicy. Proszę mieszkańców Dębu o sprzątanie w kościele i koszenie trawy, dyżur sprzątania mieszkańców Wolicy przesuwa się o tydzień.
 4. Za tydzień /15. sierpnia/ – uroczystość Wniebowzięcia NMP /MB Zielnej/. Na każdej Mszy św. święcimy też tegoroczne zioła, zboża i owoce. 
 5. Od 19 do 22 sierpnia w Garbowie będzie się odbywało Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej (SMAL). Jak ważne to wydarzenie dla młodych niech świadczy fakt, że każdego dnia będzie młodzieży towarzyszył jeden z biskupów lubelskich.
 6. Otrzymaliśmy prośbę o przekazanie informacji, że do 30 września 2021 r. każdy ma obowiązek wziąć udział w Narodowym Spisie Ludności i Mieszkań. Można tego dokonać przez Internet /www.spis.gov.pl/ lub przez telefon /22 279 99 99/.
 7. W przyszłą niedzielę ofiary z tacy przeznaczone są na potrzeby Lubelskiej Caritas. Będą one przeznaczone na zakup sprzętu medycznego dla wypożyczalni, którą prowadzi Caritas
 8. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „ Charyzmatycy – nadzieja czy zagrożenie ? ” „ Sierpniowe drogi     Polaków ”; oraz „Gość Niedzielny” a w nim „ Pięć lat od spotkania młodych na Arenie Lublin ” oraz  „ Przewodnicy i przyjaciele ” – mieszkańcy Żyrzyna postanowili upamiętnić dwóch wyjątkowych kapłanów . Dla dzieci jest wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego.
 9. Polecamy Bogu korzystających z urlopów i wakacji, ale także tych, dla których jest to czas ciężkiej pracy na roli; módlmy się zwłaszcza o sprzyjającą plonom pogodę.
 • Rocznice: + Genowefa TRYBUŁA, Teodozja IWAN, Mieczysław BIAŁEK, Edward OCHAL, Władysława CHABROS, Apolonia MAŃKA, Leonarda SOBIESIEK
 1. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i życzę dobrego Dnia Pańskiego