Przejdź do treści

Ogłoszenia 04.07.2021

  1. Dziękuję rodzicom dzieci przystępujących dziś do I Komunii Świętej za sprzątanie Kościoła i terenu wokół niego, koszenie trawy, pani Violetcie CHABA za przygotowanie dekoracji i kompozycji kwiatowej
  2.  Dziś po Mszy o godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Dyżur Wolica
  3. Dziś I Komunia święta dzieci z naszej parafii na Mszy Św. o godzinie 12.00
  4. W najbliższą sobotę pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej, Cerkwi św. Nikity w Kostomłotach, Klasztoru św. Onufrego w Jabłecznej oraz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia we Włodawie Orchówku. Zbiórka na parkingu o godzinie 7.15. planowany wyjazd 7.30
  5. Kolejny rok ze względu na COVID-19 wyruszy w reżimie sanitarnym Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Będzie to sztafeta modlitwy. Każdego dnia inni pielgrzymi wyruszą na szlak. Szczegóły są podane w gablotce oraz na stronie internetowej pielgrzymka.lublin.pl. Zapisy wyłącznie przez Internet. Będzie tez działał fundusz „Idę z Tobą”. Intencje są przyjmowanie w parafiach do 27 lipca.
  6. Na stoliku do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Jak rozmawiać z młodym człowiekiem o Bogu i świecie?”; „Święte rozdroża”,oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Zraniony, nigdy nie przestanę kochać!”; „Coś pięknego od karmelitanek”. Dla dzieci jest nowy wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego  
  7. Rocznice: + Zenobia RACZYŃSKA, Feliks OCHAL, Tadeusz KILIAN, Józef STĘPNIAK, Kazimierz AFTYKA, Krzysztof KOBUS, Roman STRÓŻEK, Stanisław STĘPNIASK, Tadeusz USAREK, Stanisława KUNA