Przejdź do treści

Ogłoszenia 02.05.2021

  1. Dziękuję paniom Karolinie ORLIK i Martynie PRÓCHNIAK za sprzątanie świątyni, oraz panom Marcinowi ORLIKOWI i Janowi PRÓCHNIAKOWI za koszenie trawy
  2. Zapraszam na nabożeństwa majowe przez cały miesiąc maj w ciągu tygodnia na godz. 18.30 zaś w niedziele i uroczystości po Mszy św. o godzinie 9.00
  3. W ramach akcji prowadzonej przez MSWiA „Bezpieczna Wielkanoc” są przekazane nieodpłatnie maseczki ochronne jednorazowe i płyny dezynfekcyjne do wszystkich parafii naszej Archidiecezji. Gdyby ktoś potrzebował można sobie takie maseczki pobrać ze stolika w nawie wejściowej.
  4. Jutro 03.05 przeżywać będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane o godz. 9.00; 10.15, 11.00 i 12.00
  5. W tym tygodniu przypada I  piątek miesiąca maja, odwiedziny chorych od godziny 10.30, spowiedź od godziny 17.30
  6. W sobotę spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania o godz. 13.00
  7. Dziś I niedziela miesiąca maja. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z rozważaniem Słowa Bożego. Dyżur eucharystyczny – Dęba. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na rzecz Seminarium Duchownego w Lublinie. Dziś , po Mszy Św. o godzinie 11.00 odbędzie się krótkie spotkanie dla dzieci, które chciałyby należeć do Dziecięcego Kółka Różańcowego
  8. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Demokracja potrzebuje Królowej”; „Jak nauczyć dziecko systematyczności?”, oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „O tym jak rzemieślnik został robotnikiem, czyli czego nas uczy Opiekun Jezusa” „Czas Polaka wkurzonego”. Dla dzieci jest nowy majowy już numer Małego Gościa Niedzielnego z obrazem św. Józefa 
  9. Rocznice: + Bolesław AFTYKA, Teodozja OGÓREK, Tadeusz MAŃKA, Józef KUNA, Stanisław STĘPNIAK, Aleksander CHABROS, Adela PIECH