Przejdź do treści

Niedziela św. Rodziny – 27.12

  1. Dziękuję, panu Adamowi BOGUCKIEMU za ofiarowanie choinek do kościoła oraz pomoc przy przygotowaniu dekoracji , a także paniom Dorocie SUSZEK, Justynie MAŃKO, Barbarze CIEŚLI, Anecie ZIELIŃSKIEJ, Halinie CHABROS za sprzątanie świątyni i przygotowanie dekoracji Bożonarodzeniowej
  2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.00, int. Aby Pan dał nam łaskę, byśmy żyli w pełnym braterstwie z braćmi i siostrami i innych religii, modląc się za siebie wzajemnie, z otwartością za wszystkich
  3. W czwartek ostatni dzień roku 2020, nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne po Mszy św. o godz. 16.00
  4. W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – można uzyskać odpust zupełny, stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, modlitwa w int. Ojca św., uroczyste odśpiewanie lub recytacja hymnu „ O Stworzycielu Duchu przyjdź „
  5. W sobotę pierwsza sobota miesiąca, spowiedź od godziny 15.30, nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca po Mszy św. o godz. 16.00
  6. Za tydzień I niedziela miesiąca – dyżur Choszczów
  7. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 16.00 zapraszam drugą część mieszkańców Wolicy od państwa Ewy i Witolda  SKOWRONKÓW do państwa Danuty i Zenona OSKÓW . Proszę ze sobą zabrać wodę do poświecenia. Msza św. będzie sprawowana w intencji mieszkańców z prośbą o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku. Jest to zastępcza forma wizyty kolędowej. Każda rodzina otrzyma na pamiątkę obrazek kolędowy i książeczkę.
  8. Z naszej parafialnej rodziny odeszli do wieczności + Stanisław PACZEK i Stefan LALAK
  9. Rocznice: +  Stanisław SUMOREK, Marianna BINGORAJ, Stefan STRZAŁKOWSKI, Stanisław PRÓCHNIAK, Józef RYDZ, Irena SUMOREK, Jerzy STACHYRA, Zygmunt MAZUREK, Marianna KOZAK