Przejdź do treści

Ogłoszenia VI Niedziela zwykła 13.02.2022

  1. Dziękuję pani Kazimierze STEFANIAK i panu Piotrowi STEFANIAKOWI za sprzątanie świątyni.
  2. Ofiary składane dzisiaj do puszek są przeznaczone na rzecz „Funduszu Wschodniego” – pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  3. Dziś podczas Mszy św. o godz. 11.00 będziemy się modlić w intencji chorych i starszych z naszej parafii. Serdecznie prosimy o pomoc wszystkim chorym, niepełnosprawnym, seniorom w dotarciu do naszej świątyni. Podczas Mszy św. zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych.
  4. Dziś spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz Ich rodziców po Mszy św. o godzinie 12.00
  5. W przyszłą niedzielę zbiórkę do puszek przeprowadzą uczniowie Szkoły Podstawowej w Radawczyku Dużym. Ofiary ze zbiórki przeznaczone będą na pomoc dla nauczycielki pani Ady, której pożar zniszczył część domu
  6. Do nabycia „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Kto będzie zbawiony?”; „Fałszywe oskarżenia wobec Benedykta XVI” oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Usłyszeć cierpienie”; „dzisiaj w dodatku kolejne księgi ze Starego Testamentu na płycie audio”.Dla dzieci jest lutowy numer Małego Gościa Niedzielnego.   
  7. Na naszej parafialnej stronie została uruchomiona nowa zakładka informacyjna dotycząca zmarłych
  8. Rocznice: + Bolesława STRZAŁKOWSKA, Czesław RACZYŃSKI, Zofia WIEJAK, Janina CHABROS
  9. Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości. Niech Pan Bóg obdarza wszystkich swoimi łaskami.