Przejdź do treści

Ogłoszenia VI Niedziela zwykła 12.02.2023

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół naszej świątyni paniom Gabrieli POLAK, Ewelinie AFTYKA i Wioletcie HABA
  2. Dziś spotkanie Rady Parafialnej / ubiegła, nowa /, po Mszy św. o godzinie 12.30.
  3. Ksiądz Arcybiskup Stanisław Budzik podjął decyzję o zorganizowaniu w Archidiecezji Lubelskiej zbiórki na rzecz osób poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Zbiórka do puszek na ten cel odbędzie się w naszej parafii w najbliższą niedzielę, 19 lutego.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz ich rodziców na Mszę św. o godzinie 12.30. Po Mszy świętej spotkanie
  5. Do nabycia „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Cierpienie otwiera nam oczy”; „Przepis na miłość” oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „O młodzież trzeba powalczyć”; „Dla uzdrowionych i pozostałych”.Dla dzieci jest jeszcze lutowy numer Małego Gościa Niedzielnego.   
  6. Rocznice: + Stanisława PAWELEC, Bolesława STRZAŁKOWSKA, Czesław RACZYŃSKI, Zofia WIEJAK, Janina CHABROS
  7. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.