Przejdź do treści

Ogłoszenia VI Niedziela Wielkanocna 22.05.2022

 1. Dziękuję paniom Bożenie i Karolinie KUNA I Andrzejowi KUNA za sprzątanie kościoła oraz terenu wokół świątyni oraz panu Dariuszowi JAŃCZAK za koszenie trawy
 2. Na naszej parafialnej stronie została uruchomiona nowa zakładka informacyjna dotycząca zmarłych, pojawiła się także zakładka Transmisja Mszy św., która umożliwia osobom starszym, będącym w kwarantannie, czy też izolacji, oraz wszystkim chorym, a także mieszkańcom naszej Parafii przebywającym poza granicami łączność z naszym kościołem parafialnym, proszę o składanie deklaracji związanych z mogiłami na naszym cmentarzu, DEKLARACJE SĄ WYŁOŻONE NA STOLIKU
 3. Zapraszam na nabożeństwa majowe przez cały miesiąc maj w niedzielę i święta po Mszy świętej o godzinie 9.00, w dni powszednie po Mszy świętej o godzinie 18.00
 4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na budownictwo sakralne
 5. Dziś Msze św. w intencji mieszkańców Choszczowa i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej na czas prac polowych oraz obfite plony będzie sprawowane o godzinie 11.00 w kościele a Bronisławki o godz. 16.00  
 6. We środę, czwartek i piątek spotkania dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej po Mszy św. o godzinie 18.00
 7. We czwartek obchodzimy Dzień Matki. Naszym ziemskim matkom jesteśmy winni dozgonną wdzięczność za życie, wychowanie i wszelki trud. Pamiętajmy, że zawsze pozostaniemy dłużnikami naszych rodzicielek, okażmy im naszą wdzięczna pamięć modlitewną. Niech to będzie również dzień wdzięczności Bogu, że dał nam Maryję za matkę.
 8. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w najbliższą sobotę o godzinie 10.00
 9. Najbliższa niedziela jest Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego
 10. Zapraszam na spotkanie Grupę Synodalną w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.12.00
 11. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych, po Mszy św. o godz. 9.00
 12. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe. Zwyczajem lat ubiegłych przed Odpustem w naszej parafii, będzie sprawowana Msza św. na cmentarzu w intencji zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych
 13. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Jak zrozumieć papieża?”; „Kim była założycielka Żywego Różańca?”, oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Dlaczego Bóg pozwala by ludzie cierpieli?”. Dla dzieci jest jeszcze majowy numer Małego Gościa Niedzielnego.  
 14. Rocznice: + Stanisław CHABROS, Jan OWCZAREK, Krystyna DUDEK, Teodora SZLENDAK, Feliks PRÓCHNIAK, Stanisława OCHAL, Marian CHABROS
 15. Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.