Przejdź do treści

Ogłoszenia V Niedziela Wielkanocna 15.05.2022

 1. Dziękuję paniom Agnieszce GŁOWACKIEJ i Gabrieli SKORUPSKIEJ za sprzątanie kościoła oraz terenu wokół świątyni oraz panom Mariuszowi i Adrianowi GŁOWACKIM za koszenie trawy
 2. Na naszej parafialnej stronie została uruchomiona nowa zakładka informacyjna dotycząca zmarłych, pojawiła się także zakładka Transmisja Mszy św., która umożliwia osobom starszym, będącym w kwarantannie, czy też izolacji, oraz wszystkim chorym, a także mieszkańcom naszej Parafii przebywającym poza granicami łączność z naszym kościołem parafialnym, proszę o składanie deklaracji związanych z mogiłami na naszym cmentarzu, DEKLARACJE SĄ WYŁOŻONE NA STOLIKU
 3. Zapraszam na nabożeństwa majowe przez cały miesiąc maj w niedzielę i święta po Mszy świętej o godzinie 9.00, w dni powszednie po Mszy świętej o godzinie 18.00
 4. Poświęcenie pól –  dziś – Wolica 15.00, Bronisławka – 15.30, Choszczów i Marianka 16.00, Dęba, Paluchów, Węgielnica – 16.30, Posiołek – 16.45  W miejscach poświęceń będzie tylko modlitwa w intencji urodzajów, natomiast Msza św. w intencji mieszkańców WOLICY i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej na czas prac polowych oraz obfite plony będzie sprawowana o godzinie 18.00 w kościele.  
 5. Dziś spotkanie po Mszy o godz. 11.00 dzieci i rodziców, które będą obchodzić rocznicę I Komunii świętej
 6. We wtorek spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej po Mszy św. o godzinie 18.00
 7. We czwartek spotkanie dzieci obchodzących rocznicę I Komunii św. po Mszy św. o godz. 18.00
 8. W piątek spowiedź dzieci rocznicowych i ich rodziców od godz. 19.00
 9. W przyszłą niedzielę Rocznica Pierwszej Komunii Świętej o godzinie 12.00
 10. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Czy Internet jest miejscem ewangelizacji czy amboną celebrytów?”; „Co warto wiedzieć o alergii pokarmowej?”, oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Wszyscy jesteśmy braćmi”; „Muniek Staszczyk – trzymam się Boga”. Dla dzieci jest jeszcze majowy numer Małego Gościa Niedzielnego z magnesem z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego.  
 11. Z naszej parafialnej rodziny odeszła śp. Małgorzata JANEK z Bronisławki
 12. Rocznice: + Stefania JANEK, Henryk NAKONIECZNY, Witold PIECH, Stanisław LALAK, Marian POLAK
 13. Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.