Przejdź do treści

Ogłoszenia Poniedziałek Wielkanocny 2021

  1. Dziękuję paniom Agacie CHABROS, Dorocie KOBUS, Ewelinie CHABROS, Ewie DUMIE, Dorocie RACZYŃSKIEJ oraz panu Markowi CHABROSOWI za przygotowanie dekoracji świątecznej, Ciemnicy, Grobu Pańskiego oraz sprzątanie kościoła i terenu wokół niego.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do ubogacenie liturgii Wielkiego Tygodnia, pani Katarzynie SKOWRONEK, panom Piotrowi URBAŃCOWI, Grzegorzowi BUCZYŃSKIEMU, Sławomirowi ROJKOWI, Marianowi KOBUSOWI, Piotrowi NIELESZCZUKOWI, Stanisławowi KOBUSOWI
  3. Dzisiaj II dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W imieniu Ks. Rektora i społeczności KUL składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę.
  4. W najbliższy piątek ze względu na oktawę Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W ramach akcji prowadzonej przez MSWiA „Bezpieczna Wielkanoc” są przekazane nieodpłatnie maseczki ochronne jednorazowe i płyny dezynfekcyjne do wszystkich parafii naszej Archidiecezji. Gdyby ktoś potrzebował można sobie takie maseczki pobrać ze stolika w nawie wejściowej.
  6. Na stoliku do nabycia jest świąteczna „Niedziela”, oraz świąteczny „Gość Niedzielny” ” . Dla dzieci jest nowy kwietniowy już numer Małego Gościa Niedzielnego
  7. Rocznice: + Kazimierz SUSZEK, Marianna MACIAK, Edward KUTA, Eugeniusz JANEK, Stanisław KĘSIK, Kazimiera BUTRYN, Michał MARUSZAK, Wiesław MIZURA, Eugeniusz SUMOREK, Wincenty OSEK, Kazimierz MIZURA, Aleksander MAŃKO