Przejdź do treści

Ogłoszenia Poniedziałek Wielkanocny 18.04.2022

 1. Dziękuję paniom Dorocie TRYBUŁA, Amelii TRYBUŁA, Anicie WIAK oraz panom Adamowi i Dominikowi WIAK za sprzątanie kościoła oraz terenu wokół świątyni
 2. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia czasu Triduum Paschalnego, mieszkańcom Choszczowa za przygotowanie dekoracji Ciemnicy, Grobu Pańskiego oraz ołtarza naszej świątyni, Służbie liturgicznej, Radzie Parafialnej
 3. Na naszej parafialnej stronie została uruchomiona nowa zakładka informacyjna dotycząca zmarłych, pojawiła się także zakładka Transmisja Mszy św., która umożliwia osobom starszym, będącym w kwarantannie, czy też izolacji, oraz wszystkim chorym, a także mieszkańcom naszej Parafii przebywającym poza granicami łączność z naszym kościołem parafialnym, proszę o składanie deklaracji związanych z mogiłami na naszym cmentarzu
 4. Dzisiaj II dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W imieniu Ks. Rektora i społeczności KUL składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę.
 5. W najbliższy piątek ze względu na oktawę Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego, zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej o godzinie 9.00. Po Mszy świętej o godzinie 9.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Wierni mogą uzyskać odpust zupełny, w kościele lub kaplicy, z sercem całkowicie wolnym od wszelkiego przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, choćby powszedniego. Warunkiem udział w pobożnych praktykach spełnianych ku czci Bożego Miłosierdzia, lub odmówienie modlitw: Ojcze Nasz, Credo, oraz Jezu Miłosierny ufam Tobie, przed Najświętszym Sakramentem wystawionym publicznie lub ukrytym w Tabernakulum
 7. W przyszłą niedzielę zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców na Mszę św. na godzinę 12.00
 8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na „ Fundusz Caritas „
 9. Do nabycia są świąteczne wydania „Niedzieli”, i „Gościa Niedzielnego” ..Dla dzieci jest jeszcze kwietniowy oraz numer Małego Gościa Niedzielnego z obrazkiem i modlitwą do Michała Archanioła.
 10. Rocznice: + Jarosław PISKORSKI, Leokadia RYDZ, Janusz KWAŚNY, Zuzanna KOZAK, Józef SKRZYPIEC
 11. Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości Zmartwychwstania Pańskiego.