Przejdź do treści

Ogłoszenia IV Niedziela Wielkiego Postu 27.03.2022

  1. Dziękuję paniom Honoracie CHABROS i Zofii GŁOWACKIEJ za sprzątanie naszej świątyni oraz terenu wokół
  2. W głębokim przeżywaniu Wielkiego Postu pomogą nam nabożeństwa wielkopostne. W każdy piątek z Chrystusem i Jego bolejącą Matką przemierzamy Drogę Krzyżową po Mszy św. o godz. 16.00, a w niedzielę rozpamiętujemy Mękę Pańską podczas Gorzkich Żali po Mszy św. o godz. 9.00.Nie żałujmy czasu i odwagi, by pokazać, że mocno trwamy przy Chrystusowym Krzyżu – znaku zbawienia.
  3. Czcigodny Ks. Krzysztofie !  Ponieważ dobiega dzisiaj końca Twoja wizyta rekolekcyjna w naszej wspólnocie parafialnej, dziękujemy Ci z całego serca za wygłoszone do nas Słowo Boże, za dary Ducha Świętego, które poprzez Twą posługę rekolekcyjną stały się naszym udziałem i pozwoliły każdemu z nas zastanowić się nad swoim życiem. Zawierzamy w modlitwie Twoją kapłańską posługę Jezusowi Chrystusowi – Dobremu Pasterzowi i Maryi – Matce Kościoła a zarazem Matce Kapłanów. Życzymy, aby Pan Bóg udzielał Ci wszelkich łask, Duch Święty pomagał w Twej pracy i Matka Najświętsza otaczała Cię nieustanną opieką. Bóg zapłać za wszystko. Szczęść Boże na każdy dzień Twego życia
  4. W piątek przypada I piątek miesiąca, odwiedziny chorych od godziny 8.30, spowiedź od godz. 17.30, w sobotę I sobota miesiąca, Msza św. o godz. 20.00, Nabożeństwo I soboty miesiąca o godz. 20.30
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.00, po Mszy św. o godz. 9.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, dyżur Eucharystyczny pełni Wolica
  6. Na naszej parafialnej stronie została uruchomiona nowa zakładka informacyjna dotycząca zmarłych, pojawiła się także zakładka Transmisja Mszy św., która umożliwia osobom starszym, będącym w kwarantannie, czy też izolacji, oraz wszystkim chorym, a także mieszkańcom naszej Parafii przebywającym poza granicami łączność z naszym kościołem parafialnym
  7. Zwyczajem lat ubiegłych proszę o zbieranie ofiar na Grób Pana Jezusa
  8. Do nabycia są „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Niepokalana zwycięży”; „Niech ludzie przestaną obrażać Boga” oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Prorocka misja Fatimy”; „Kazus diabła – na czym polega zazdro9śc i w jaki sposób walczyć z tym grzechem w sobie?”.Dla dzieci jest już nowy kwietniowy numer Małego Gościa
  9. Rocznice: + Krystyna AFTYKA, Julian AFTYKA, Mariusz AFTYKA, Henryk JANKOWSKI, Barbara SUMOREK, Henryk SUSZEK, Aleksander SOKOŁOWSKI
  10. Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości. Niech Pan Bóg obdarza wszystkich swoimi łaskami