Przejdź do treści

Ogłoszenia III Niedziela zwykła 24.01.2021

  1. Dziękuję, za sprzątanie kościoła państwu Dorocie i Radosławowi MIKOSOM oraz Hannie i Grzegorzowi BUCZYŃSKIM
  2. Dziś spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców po Mszy św. o godz. 12.00
  3. W odpowiedzi na apel Przewodniczącego Episkopatu Polski Abpa Stanisława Gądeckiego, w porozumieniu z ks. Abpem Stanisławem Budzikiem, Caritas Archidiecezji Lubelskiej ogłasza w dniu dzisiejszym zbiórkę do puszek na rzecz poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Chorwacji. W wyniku tragicznych wydarzeń śmierć poniosło co najmniej siedem osób a 26 zostało rannych. Było to największe trzęsienie ziemi, jakie miało miejsce w Chorwacji od czasu wprowadzenia nowoczesnej aparatury sejsmicznej. Straty materialne są ogromne. Pomoc trafi do najbardziej poszkodowanych mieszkańców miast Petrinja, Sisak i Glina oraz okolicznych wiosek. Caritas składa serdeczne Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę na ten cel.
  4. W sobotę spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania o godzinie 12.00
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 9.00
  6. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 16.00 zapraszam mieszkańców Dęby od państwa Hanny i Jana CHABROSÓW do państwa Anny i Mariana KOZAKÓW, oraz mieszkańców WĘGIELNICY, POSIOŁKA i GRANIC . Proszę ze sobą zabrać wodę do poświecenia. Msza św. będzie sprawowana w intencji mieszkańców z prośbą o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku. Jest to zastępcza forma wizyty kolędowej. Każda rodzina otrzyma na pamiątkę obrazek kolędowy i książeczkę.
  7. Informacja odnośnie pełnienia dyżuru, gdy chodzi o odśnieżanie wokół naszej świątyni, osoby, które sprzątają w sobotę pełnia taki dyżur do piątku następnego tygodnia
  8. Na stoliku przy wyjściu są do nabycia „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Chrześcijaństwo, Judaizm, Islam – o aborcji, karze śmierci, rozwodach”; „Czy media zawładnęły światem?” oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Komu warto wierzyć?”; „Św. Franciszek Salezy – mistrz dobrego słowa”. Dla dzieci jest nowy lutowy numer Małego Gościa Niedzielnego
  9. Rocznice: + Mariusz SKOWRONEK, Józef SUSZEK, Kazimierz SKOWRONEK, Marianna KOZAK, Marianna WOJTASZEK