Przejdź do treści

Ogłoszenia III Niedziela zwykła 23.01.2022

  1. Dziękuję państwu Marzenie i Mariuszowi WOCH za sprzątanie świątyni. W czasie zimowym proszę aby do sprzątania kościoła przychodziła tylko jedna rodzina. Przypominam, także że dyżur pełniony jest przez cały tydzień, od soboty do soboty, w razie opadów śniegu do odśnieżania zapraszam panów z domów, które pełniły i pełnią dyżur
  2. Sprawozdanie z 2021 r. będzie przedstawione po ogłoszeniu w innym terminie
  3. Dziś nie będzie Mszy św. o godzinie 12.00. Msze św. zaplanowane w tym tygodniu / 24 – 29. 2022. /, też są odwołane. Będą one sprawowanie po uzgodnieniu po              / 30.01.2022/, proszę o kontakt telefoniczny, tel. 509-463-213.  Msze św. w następną niedzielę będą / 30.01.2022/ sprawowane o godzinie 9.00 i 11.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.00.
  4. W następną niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na pomoc trędowatym
  5. Do nabycia są „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Jak cenzurują katolików? – w internecie blokuje się i szykanuje wierzących”; „Zrozumieć świat – nowy dodatek tematyczny” oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Starość i jej problemy”; „Kościół musi iść po młodzież”.Dla dzieci jest nowy lutowy numer Małego Gościa Niedzielnego.   
  6. Rocznice: + Mariusz SKOWRONEK, Józef SUSZEK, Kazimierz SKOWRONEK, Marianna KOZAK, Alina CHABROS, Marianna WOJTASZEK
  7. Dziękuję za dzisiejszą wspólną modlitwę i życzę dobrego dnia Pańskiego. Niech Pan Bóg obdarza wszystkich swoimi łaskami.