Przejdź do treści

Ogłoszenia III Niedziela Wielkiego Postu 20.03.2022

  1. Dziękuję paniom Marii I Martynie TRYBUŁA za sprzątanie naszej świątyni
  2. W głębokim przeżywaniu Wielkiego Postu pomogą nam nabożeństwa wielkopostne. W każdy piątek z Chrystusem i Jego bolejącą Matką przemierzamy Drogę Krzyżową po Mszy św. o godz. 16.00, a w niedzielę rozpamiętujemy Mękę Pańską podczas Gorzkich Żali po Mszy św. o godz. 9.00.Nie żałujmy czasu i odwagi, by pokazać, że mocno trwamy przy Chrystusowym Krzyżu – znaku zbawienia.
  1. W piątek rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Duchowym przewodnikiem będzie  ks. dr hab. Krzysztof Grzesiak – Dyrektor Archidiecezjalnego Studium Organistowskiego
  2.  W związku z trwającą agresją zbrojną Rosji na Ukrainę 25 marca a więc w najbliższy piątek papież Franciszek dokona Aktu Poświecenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi i jednocześnie prosi wszystkich na całym świecie o godz. 17.00 o zjednoczenie na wspólnej modlitwie.
  1. Zwyczajem lat ubiegłych proszę o zbieranie ofiar na Grób Pana Jezusa
  2. Do nabycia są „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Męstwo ma wiele twarzy”; „Co dla ochrzczonych niekatolików?” oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Wielki Post 2022 – droga do wolności”; „Cyryl traci Ukrainę”.Dla dzieci jest jeszcze marcowy numer Małego Gościa Niedzielnego.   
  3. Rocznice: + Henryk CHABROS, Apolonia NAKONIECZNA, Józefa AFTYKA, Józef SKRZYPIEC, Henryk SUMOREK
  4. Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości. Niech Pan Bóg obdarza wszystkich swoimi łaskami
  5. Plan rekolekcji

Piątek              9.00 –  Msza św. z nauką dla wszystkich

10.30 – Msza św. z nauką dla wszystkich

12.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich

16.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich

            Sobota             8.30 –   spowiedź

                                    9.00 –   Msza św. z nauką dla wszystkich

                                    10.00 – spowiedź

                                    10.30 – Msza św. z nauką dla wszystkich

                                    11.30 – spowiedź

                                    12.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich

                                    15.30 – spowiedź

                                    16.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich

            Niedziela         9.00 –   Msza św. z nauką dla wszystkich

                                    10.30 – Msza św. z nauką dla wszystkich

                                    12.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich