Przejdź do treści

Ogłoszenia III Niedziela Wielkiego Postu 12.03.2023

 1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół naszej świątyni paniom Marii JANEK i Bogumile CIOŁEK
 2. Zbiórka CARITAS do puszek podczas Wielkiego Postu – Jałmużna Wielkopostna
 3. Dziś ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie
 4. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: Drogę krzyżową w piątki o godz. 17.00 oraz Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00.
 5. W tym tygodniu od 17 marca w piątek rozpoczniemy nasze rekolekcje wielkopostne – Będzie im przewodniczył ks. Tomasz NOWACZEK – wikariusz z parafii Końskowola.
 6. W przyszłą niedzielę zapraszam dzieci przygotowujące się do I komunii świętej i ich rodziców na Mszę św. o godzinie 12.00. Po Mszy św. – spotkanie
 7. Zwyczajem lat ubiegłych proszę o zbieranie ofiar na kwiaty do Grobu Pana Jezusa
 8. W zakrystii do nabycia są baranki wielkanocne, do koszyczka ze święconką. Cena baranków wielkanocnych to 10 zł. Połowa z tej sumy będzie przeznaczona na pomoc dla Ukrainy.
 9. Do nabycia są „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „ Alfabet myśli Franciszka” i „ Bliżej życia z wiarą oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Kościół na peryferiach „ oraz „ Jeden po drugim „. Dla dzieci jest jeszcze marcowy numer Małego Gościa Niedzielnego z wielkopostną miarką.  Są też do nabycia książki – Wszystko o spowiedzi – 10 zł, Przewodnik Wielkanocny – 6 zł,
 10. + Marianna JANEK, Janina CHABROS, Jan OGÓREK, Teodora KĘSIK, Jadwiga CHABROS, Eugeniusz STĘPNIAK, Wiesław CHABROS ,

/ ks. Władysław, ks. Franciszek, ks. Andrzej / – wspomnieć w modlitwie „ Wieczny odpoczynek „

 1. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.