Przejdź do treści

Ogłoszenia III Niedziela Wielkanocna 23.04.2023

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół naszej świątyni paniom Ewie, Agacie AFTYKA, Monice STEFANIAK, oraz panom Leszkowi, Jarosławowi AFTYKA i Piotrowi STEFANIAKOWI
  2. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godzinie 9.00
  3. XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie, czyli tzw. Biskupiak, zaprasza uczniów kończących naukę w szkołach podstawowych na Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się w środę 26 kwietnia i rozpocznie się o godz. 12.00. Podczas tego spotkania będzie można zapoznać się z ofertą szkoły na nowy rok szkolny oraz spotkać się z nauczycielami i uczniami liceum. (Szczegóły są dostępne na stronie internetowej szkoły). Biskupiak jest jedynym katolickim liceum publicznym prowadzonym przez naszą Archidiecezję. (w parafiach oddalonych od Lublina prosimy o dodanie informacji: Szkoła dysponuje też internatem dla młodzieży zamiejscowej.) Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką w szkole katolickiej.
  4. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Agresja wśród młodych przybiera na sile”, ”Nie bój się prosić o pomoc” oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Słowo Boże u ludzi słowa”, „Franciszkańska reguła”. Dla dzieci jest już nowy majowy numer Małego Gościa Niedzielnego
  5. Bóg zapłać za indywidualne ofiary i wpłaty na wymianę drzwi.
  6. Wspominamy w modlitwie tych, którzy odeszli + Józef SKRZYPIEC, Józef DUDEK, Emilia BUTRYN, Stanisława BIAŁEK, Waldemar PISKORSKI, Krystyna STANIAK, / ks. Władysław, ks. Franciszek, ks. Andrzej /
  7. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.