Przejdź do treści

Ogłoszenia III Niedziela Wielkanocna 01.05.2022

 1. Dziękuję paniom Bogusławie PIĄTEK i Genowefie SUMOREK za sprzątanie kościoła oraz terenu wokół świątyni. Na przyszły tydzień zapraszam, też panów do koszenia trawy
 2. Na naszej parafialnej stronie została uruchomiona nowa zakładka informacyjna dotycząca zmarłych, pojawiła się także zakładka Transmisja Mszy św., która umożliwia osobom starszym, będącym w kwarantannie, czy też izolacji, oraz wszystkim chorym, a także mieszkańcom naszej Parafii przebywającym poza granicami łączność z naszym kościołem parafialnym, proszę o składanie deklaracji związanych z mogiłami na naszym cmentarzu
 3. Dziś rozpoczyna się miesiąc maj, po Mszy świętej o godzinie 9.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz pierwsze Nabożeństwo majowe, dyżur eucharystyczny pełni Bronisławka. Zapraszam na nabożeństwa majowe przez cały miesiąc maj w niedzielę i święta po Mszy świętej o godzinie 9.00, w dni powszednie po Mszy świętej o godzinie 18.00
 4. Poświęcenia pól rozpoczniemy, kiedy zrobi się trochę cieplej i troszkę będzie widać wiosnę, będzie to na wzór ubiegłoroczny, W miejscach poświęceń będzie tylko modlitwa w intencji urodzajów, natomiast Msze św. w intencji mieszkańców danej miejscowości z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej na czas prac polowych oraz obfite plony będą sprawowane w kolejne niedziele w kościele.
 5. We wtorek 03.05 przeżywać będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane o godz. 9.00; 11.00 i 12.00.
 6. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek odwiedziny chorych od godziny 30, spowiedź od godziny 17.30, w I sobotę miesiąca spowiedź po Mszy św. o godzinie 17.30
 7. W sobotę spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania o godzinie 12.00
 8. W przyszłą niedzielę ofiary z tacy są przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie
 9. W przyszłą niedzielę spotkanie Rady Parafialnej po Mszy św. o godz. 12.00
 10. Proboszcz Witalij VOSKOBOJNIK ze ŻMERINKI na Ukrainie przesyła serdeczne pozdrowienia i bardzo dziękuje za wsparcie przesłane w paczkach produkty. Jeśli, by ktoś chciał jeszcze wysłać paczki, proszę je dostarczać do kancelarii parafialnej
 11. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Jak modlić się z dziećmi?”; „Mariupol – mówią świadkowie”, oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Nabożeństwa majowe to wyraz naszej miłości i przywiązania do Matki Bożej”. Dla dzieci jest już nowy majowy numer Małego Gościa Niedzielnego z magnesem z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego.  
 12. Rocznice: + Teresa RACZYŃSKA, Mieczysław KĘSIK, Filomena BUTRYN, Bolesław AFTYKA, Teodora OGÓREK, Tadeusz MAŃKA, Józef KUNA
 13. Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości Zmartwychwstania Pańskiego.