Przejdź do treści

Ogłoszenia II Niedziela Wielkanocna 24.04.2022

  1. Dziękuję paniom Jadwidze JANEK i Bożenie MISIUREK za sprzątanie kościoła oraz terenu wokół świątyni
  2. Na naszej parafialnej stronie została uruchomiona nowa zakładka informacyjna dotycząca zmarłych, pojawiła się także zakładka Transmisja Mszy św., która umożliwia osobom starszym, będącym w kwarantannie, czy też izolacji, oraz wszystkim chorym, a także mieszkańcom naszej Parafii przebywającym poza granicami łączność z naszym kościołem parafialnym, proszę o składanie deklaracji związanych z mogiłami na naszym cmentarzu
  3. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego, zmiana tajemnic różańcowych; O WIARĘ DLA MŁODYCH, po Mszy świętej o godzinie 9.00. Po Mszy  świętej o godzinie 9.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Wierni mogą uzyskać odpust zupełny, w kościele lub kaplicy, z sercem całkowicie wolnym od wszelkiego przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, choćby powszedniego. Warunkiem udział w pobożnych praktykach spełnianych ku czci Bożego Miłosierdzia, lub odmówienie modlitw: Ojcze Nasz, Credo, oraz Jezu Miłosierny ufam Tobie, przed Najświętszym Sakramentem wystawionym publicznie lub ukrytym w Tabernakulum
  4. Dziś Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców o godzinie 12.00
  5. Dziś zbiórka do puszek na „ Fundusz Caritas „
  6. W przyszłą niedzielę „ cicha taca „ na potrzeby naszej świątyni
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się miesiąc maj, po Mszy świętej o godzinie 9.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz pierwsze Nabożeństwo majowe, dyżur eucharystyczny pełni Bronisławka. Zapraszam na nabożeństwa majowe przez cały miesiąc maj w niedzielę i święta po Mszy świętej o godzinie 9.00, w dni powszednie po Mszy świętej o godzinie 18.00
  8. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Jak Kościół pomaga Ukrainie”; „O wierze z niewierzącymi”,oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Dotknij miłosiernego”, „Jak działa propaganda”. Dla dzieci jest już nowy majowy numer Małego Gościa Niedzielnego z magnesem z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego oraz plakatem z Igą Świątek  
  9. Rocznice: + Józef DUDEK, Emilia BUTRYN, Stanisława BIAŁEK, Waldemar PISKORSKI, Krystyna STANIAK, Teresa RACZYŃSKA, Mieczysław KĘSIK
  10. Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości Zmartwychwstania Pańskiego.