Przejdź do treści

Ogłoszenia II Niedziela Adwentu 04.12.2022

 1. Dziękuję paniom Helenie i Czesławowi CHABA oraz Janinie i Marianowi SZEWCZYKOM za sprzątanie kościoła
 2. Dziś odbywają się bezpośrednie wybory do Rady Parafialnej. Mieszkańcy poszczególnych miejscowości głosują na dwóch radnych, stawiając przy ich imieniu i nazwisku krzyżyk. Kartki do głosowania są do pobrania u Radnych przy wejściu naszej świątyni. Kartki z głosami wrzucamy do urn. Mieszkańcy Bronisławki nie biorą udziału w głosowaniu.
 3. Są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny.
 4. Roraty; CZWARTEK – godzina 6.30 i PIĄTEK godzina 16.00
 5. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godzinie 9.00. Módlmy się, aby organizacje wolontariatu i zajmujące się promocją człowieka znalazły osoby pragnące angażować się na rzecz dobra wspólnego oraz aby szukały wciąż nowych dróg współpracy na poziomie międzynarodowym
 6. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze w naszym kościele o godzinie 6.30, 9.00 i 16.00. Ofiary składane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na „Fundusz Obrony życia” – Dom Samotnej Matki w Lublinie.
 7. „ Cicha taca na potrzeby naszej świątyni, w niedzielę za tydzień
 8. Dziś puszka na Pomoc Kościołowi na Wschodzie 
 9. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Obrzędy i zwyczaje adwentowe”; „Dziś jest dodatek Kolorowani na Boże Narodzenie”oraz „Gość Niedzielny” a w nim „Promienie świętości” „Dlaczego na kościół trzeba patrzeć z wiarą?”.
 10. Rocznice: + Bronisław RACZYŃSKI, Paweł BIAŁEK, Henryk MISIUREK, Stanisław MIZIUŁA, Władysława AFTYKA, Krystyna OIECH, Marianna Teresa KOBUS
 11. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.
 12. Czcigodny Ks. Marku ! Ponieważ dobiega dzisiaj końca Twoja wizyta rekolekcyjna w naszej wspólnocie parafialnej, dziękujemy Ci z całego serca za wygłoszone do nas Słowo Boże, za dary Ducha Świętego, które poprzez Twą posługę rekolekcyjną stały się naszym udziałem i pozwoliły każdemu z nas zastanowić się nad swoim życiem. Zawierzamy w modlitwie Twoją kapłańską posługę Jezusowi Chrystusowi – Dobremu Pasterzowi i Maryi – Matce Kościoła a zarazem Matce Kapłanów. Życzymy, aby Pan Bóg udzielał Ci wszelkich łask, Duch Święty pomagał w Twej pracy i Matka Najświętsza otaczała Cię nieustanną opieką. Bóg zapłać za wszystko. Szczęść Boże na każdy dzień Twego życia.